7569 відвідувачів онлайн

Апеляційний суд визнав законним арешт екс-регіонала Єфремова

Апеляційний суд Києва визнав законним і залишив у силі запобіжний захід у вигляді арешту для колишнього депутата Верховної Ради від Партії регіонів Олександра Єфремова.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Українські новини", про це сказав головуючий суддя Віктор Глиняний.
Апеляційний суд відхилив усі апеляції захисту й залишив у силі рішення суду першої інстанції про арешт Єфремова.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ми, депутати Луганської обласної ради, підтримуємо референдум", - оприлюднено відео участі Єфремова в сепаратистському мітингу в Луганську в березні 2014 року. ВІДЕО

Нагадаємо, вранці 30 липня в аеропорту Бориспіль Генпрокуратура затримала Єфремова за підозрою в посяганні на територіальну цілісність України. Підставою для затримання стала наявність обґрунтованих підстав вважати, що з його боку можлива втеча з метою ухилення від кримінальної відповідальності. Увечері того ж дня йому було висунуто підозру.

У лютому 2015 року ГПУ вже затримувала екс-нардепа ПР Єфремова. Пізніше він був заарештований з можливістю виходу під заставу в 3,7 млн грн. Однак екс-регіонал вийшов із СІЗО, оскільки за нього вніс заставу Борис Колесніков.

У той же час суд зобов'язав скандального екс-депутата носити електронний браслет.

За даними слідства, висунуті Єфремову звинувачення стосувалися фінансування сепаратистів на Луганщині.

Також у ГПУ стверджували, що щодо Єфремова порушено кілька кримінальних проваджень.

1 серпня 2016 року Печерський суд обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 60 діб.

Нагадаємо, на початку серпня 2016 року Медяник був затриманий. Генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що той проходить урамках справи заарештованого екс-глави фракції Партії регіонів Олександра Єфремова.Джерело:https://censor.net/ua/v401085

Топ коментарі
+11
А вы говорили. Сидит кырмызы Ефремов.
показати весь коментар
10.08.2016 20:29 Відповісти
+5
и всем пох.. Никаких митингов рыгов в поддержку
показати весь коментар
10.08.2016 20:33 Відповісти
+5
просто задумчивый в запої
показати весь коментар
10.08.2016 20:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А вы говорили. Сидит кырмызы Ефремов.
показати весь коментар
10.08.2016 20:29 Відповісти
и всем пох.. Никаких митингов рыгов в поддержку
показати весь коментар
10.08.2016 20:33 Відповісти
просто задумчивый в запої
показати весь коментар
10.08.2016 20:37 Відповісти
А может не митингуют.... потому что уверенны, что скоро выпустят с извинениями?
показати весь коментар
10.08.2016 23:53 Відповісти
Главное, чтобы получил по полной паскуда!
показати весь коментар
10.08.2016 20:35 Відповісти
Это есть карашо. Ему нужно перед пожизненным заключением, пройти курс молодого бойца. Высрать домашние пирожки и начать гадить кирзой и ржавой селёдкой. Определится в иерархии опущенцев. Либо на шконке возле параши, либо под ней.
показати весь коментар
10.08.2016 21:37 Відповісти
Надеюсь в камере телевизор не поставят.? Да и желательно человека на 4....
показати весь коментар
10.08.2016 20:29 Відповісти
як каже гном: терористи заарештували невинного сепара
показати весь коментар
10.08.2016 20:33 Відповісти
пожизнено готово.
показати весь коментар
10.08.2016 20:34 Відповісти
Ну вот НАКОНЕЦТО суд и тот и аппеляционный хоть ЧТО ТО смогли вместе АРЕСТОВАТЬ СРАЗУ!!!!
показати весь коментар
10.08.2016 20:36 Відповісти
Это красномордый...пока еще цветочки...ягодки они впереди....готовься скот.....
показати весь коментар
10.08.2016 20:38 Відповісти
как этот красномордый нагло себя вел летом 2014 в самый разгар войны года Раде. Он говорил всей Раде: ищите, ищите, все равно на меня ничего не найдете!
показати весь коментар
10.08.2016 20:52 Відповісти
Апелляционный суд признал законным арест экс-регионала Ефремова - Цензор.НЕТ 7544 в камеру **** сепарская
показати весь коментар
10.08.2016 20:40 Відповісти
не кисло Мичалкова лопатой ******@ли
показати весь коментар
10.08.2016 21:31 Відповісти
Я больше не буду!

Апелляционный суд признал законным арест экс-регионала Ефремова - Цензор.НЕТ 9366
показати весь коментар
10.08.2016 20:40 Відповісти
... довольні хами, ситі в них *****. ...

.
Гамлєт, або Феномен датського кацапізма.
показати весь коментар
10.08.2016 21:04 Відповісти
Чаще в судей банки с взятками находить как у Чауса и будет суд нормальный.
Да и посадить с сотню и это для них хуже всяких гребаных люстраций.
показати весь коментар
10.08.2016 20:41 Відповісти
замуруйте его в стену, как мумию египетского евнуха.
показати весь коментар
10.08.2016 20:57 Відповісти
Апелляционный суд признал законным арест экс-регионала Ефремова - Цензор.НЕТ 9974

Этого? И еще таких? За решетку, Надолго и пусть благодарят Бога, что не по законам военного времени.
показати весь коментар
10.08.2016 20:58 Відповісти
Кесарю кесарево, сепару сепарово.
показати весь коментар
10.08.2016 21:02 Відповісти
По тюрьме шастают крысы, мыши и прочая живность а они как известно переносчики особо опасных инфекционных заболеваний не исключено, что одна из мышей и прочих залебезит красномордому под одеяло - пожелаем ей короткого пути...Аминь.
показати весь коментар
10.08.2016 21:11 Відповісти
Блииииин...... ну все, шоколадному не отмыться. Зрада зрадская, ефремкина не отпустили!!!!!
показати весь коментар
11.08.2016 00:13 Відповісти
Имея столько бабла какого черта сидеть здесь до последнего да сидеть на той скамейке ездить в воронке это надо умудрится поломается бывший комсюк может руки на себя наложить смотрите попкари такие как он парашу не перенесут а уж общую камеру подавно