9068 відвідувачів онлайн

Суддя Чаус, якого підозрюють у хабарництві, знав про стеження з боку НАБУ, - Холодницький

Підозрюваний у хабарництві суддя Дніпровського районного суду Києва Микола Чаус знав, що за ним стежить Національне антикорупційне бюро.

Про це керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький заявив у інтерв'ю тижневику "Фокус", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Це витік інформації. Хтось комусь повідомляє, безкоштовно чи за гроші, щоб заробити на цьому або перешкодити роботі антикорупційних органів. Витік може бути з оперативних служб, може, із судів, які ухвалюють відповідні рішення, може бути витік від прокурорів",- зазначив він.

Також читайте: Суддя Чаус, якого підозрюють у хабарництві, не вийшов із відпустки на роботу

"Але ми впевнені: Чаус знав про те, що за ним стежить НАБУ, і саме це стало причиною підвищення тарифу", - сказав Холодницький.
Він переконаний у необхідності створення антикорупційного суду: "Думаю, зараз цей суд потрібно створювати. Судову реформу гальмують, і є обґрунтовані приводи вважати, що нинішні судді причетні до витоку інформації. З їхнього боку є небажання слухати справу".
"Чи буде потрібен цей суд через 3-5 років, подивимося", - додав Холодницький.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Я не можу точно сказати, де", - Холодницький про місце перебування судді Чауса

Як повідомляли, суддю Дніпровського районного суду Миколу Чауса викрили на хабарі в 150 тис. дол.
Чаус раніше був відомий тим, що вів кримінальні справи проти учасників Євромайдану, а також бізнесмена Юрія Іванющенка та екс-голови партії УКРОП Геннадія Корбана.
Топ коментарі
+6
На нары с конфискацией всего майна !!!
показати весь коментар
02.09.2016 14:09 Відповісти
+3
Знатоки *****:"Ми впевненні він знав...." Та про це вся країна знала....
показати весь коментар
02.09.2016 14:12 Відповісти
+3
Жадность фраера сгубила
показати весь коментар
02.09.2016 14:14 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
На нары с конфискацией всего майна !!!
показати весь коментар
02.09.2016 14:09 Відповісти
так вы же с картавым вопили кто громче, держи вора, только глухой миг ваших визгов не услышать.
показати весь коментар
02.09.2016 14:10 Відповісти
Интересная логика выходит - коррупционерам особый суд. А мы останемся со старым?
Все суды должны быть антикоррупционными!
показати весь коментар
02.09.2016 14:11 Відповісти
Знал, что следят и брал взятку?
показати весь коментар
02.09.2016 14:11 Відповісти
брал за риск 2 банки а не рискуя 1 банку
показати весь коментар
02.09.2016 14:13 Відповісти
Жадность фраера сгубила
показати весь коментар
02.09.2016 14:14 Відповісти
Не боялся ничего.
Думаете чей заказ он выполнял на Корбана ?
показати весь коментар
02.09.2016 15:43 Відповісти
Это юга ему, по пьянке, проболтался.
показати весь коментар
02.09.2016 14:11 Відповісти
Знатоки *****:"Ми впевненні він знав...." Та про це вся країна знала....
показати весь коментар
02.09.2016 14:12 Відповісти
Водій начальника полтавського Геокадастру, який допоміг здати в оренду 200 га землі за 200 тисяч грн, отримав 11 тисяч грн штрафуНагадаємо, начальника Держгеокадастру Полтавщини Костянтина Кухарова http://poltava.to/news/35138/ затримали на хабарі у півмільйона гривень майже рік тому - 11 вересня 2015 року. Пізніше стало відомо, що він вимагав http://poltava.to/news/35169/ мільйон гривень за вирішення питань щодо надання в оренду земельних ділянок, а також, що мав двох спільників - http://poltava.to/news/38557/ водія та свою знайому . Трохи згодом Кухарова відпустили під заставу у півмільйона гривень, а його водія - http://poltava.to/news/38557/ у 280 тисяч гривень .29 серпня Київський райсуд Полтави виніс вирок Олександру Лукашенко, який був спільником екс-начальника Держгеокадастру Полтавщини Костянтина Кухарова. Працюючи водієм останнього, він http://poltava.to/news/38557/ «звів» його з людиною , готовою заплатити хабар за відведення в оренду земельних ділянок у сільрадах області.Суд прийняв рішення у відповідності до угоди про визнання винуватості, яку Олександр Лукашенко уклав із прокурором. Таким чином, водій повністю визнав провину у підкупі працівника підприємства і отримав за це 11 тисяч 50 гривень штрафу.Цікаво, що в обвинувальному акті, підписаному прокурором та слідчим, вказано, що співробітники Держгекадастру, зокрема і його начальник Костянтин Кухаров, підписуючи дозволи на відведення земельних ділянок, не знали про домовленість між водієм та цією людиною.
показати весь коментар
02.09.2016 14:12 Відповісти
Беспащаднае украинское правосудие!

Я себе судовую реформу немного не так представлял...
показати весь коментар
02.09.2016 14:18 Відповісти
Приємна новина для кацапських любітєлєй *****: Российский вице-премьер Ольга Голодец заявила, что заморозка накопительной части пенсии может быть продлена на период с 2017 по 2019 год или же полностью отменена. Соответствующее заявление она сделала в пятницу, 2 сентября, ее слова приводит РИА Новости.

https://news.mail.ru/economics/26980780/
показати весь коментар
02.09.2016 14:13 Відповісти
Если вы, мудаки. вели за ним слежку, так вопрос к вашим оперативникам: чем они занимались?
показати весь коментар
02.09.2016 14:17 Відповісти
Подозреваемый во взяточничестве судья Чаус знал о слежке со стороны НАБУ, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 9635
показати весь коментар
02.09.2016 14:25 Відповісти
Назар, ответь лучше где СЕЙЧАС Чаус? И не придумывай сценарии в свое оправдание. Песня "Шпионы там, шпионы здесь. Без них не встать, без них не сесть" в твоем исполнении уже приедается....Учитесь работать, не можете обеспечить "наружку", просите помощи у смежников, вместо того, чтобы с ними лаяться. Вы идете на поводу лещенок-наемов, а это в итоге заведет в глухой кут и завалу самой идеи вашего создания.
показати весь коментар
02.09.2016 14:25 Відповісти
противно наблюдать, что наделенные властью, оружием и полномочиями органы ведут себя, как мальчики в коротких штанишках.
Не надоело, что вас "разводят, как котят"?
показати весь коментар
02.09.2016 14:26 Відповісти
Якщо підозрюваний звав шо за ним стежуть...гріш ціна таким борьцям з корукцією...
показати весь коментар
02.09.2016 14:27 Відповісти
Хабарник Чаус-не вийшов на роботу опісля відпусткі ! ..Гуд бай НАБУ !
показати весь коментар
02.09.2016 14:27 Відповісти
Подозреваемый во взяточничестве судья Чаус знал о слежке со стороны НАБУ, - Холодницкий - Цензор.НЕТ 2628
показати весь коментар
02.09.2016 14:30 Відповісти
В какой стране живем? Ужос!!!
показати весь коментар
02.09.2016 14:35 Відповісти
дебилы, что ли - какая утечка? Вы ж на всю страну вещали, что арестовать у вас права нет, но он под наблюдением и никуда не уйдет.
показати весь коментар
02.09.2016 14:52 Відповісти
Неужели в ГПУ были такие наивные, что ведя всю деятельность через Интернет думают, что Чаус читать не умеет.
показати весь коментар
02.09.2016 14:59 Відповісти
Он тупо брал деньги зная что за это ничего ему не будет.Кто в этом виноват?Петя и луцык,юля и гройсман,парубий и турчинов и тд. и тп.
показати весь коментар
02.09.2016 15:06 Відповісти
После того, как Чаус получил от Власти заказ на ликвидацию Корбана , он считал, что ему ничего не может угрожать...
Это даже видно сегодня... ему помогли исчезнуть,чтобы не рассказал, кто ему платил и сколько за Корбана..... он , видимо, уже России или на том свете...
показати весь коментар
02.09.2016 16:57 Відповісти
Хватит шкрябать по сёлам стариков и детей. Давно пора создать для Полторака новую бригаду под условным названием "Взяточник". Не нужны никакие волны мобилизации. Вот он, ресурс, качественный, неистощимый. Все как на подбор - сильные, умные, здоровые мужики. Все на госслужбе. Так и послужат Родине в важном месте - с автоматом в АТО.
показати весь коментар
03.09.2016 23:45 Відповісти
Підтримую на всі 1000%. Це було б неперевершено.
показати весь коментар
04.09.2016 11:05 Відповісти
Шо тут коментувати, вочевидь в країні продовжують існувати закони для "білих" і закони для "чорних". І "нова" влада підтримує цей розподіл.
показати весь коментар
04.09.2016 11:11 Відповісти