10964 відвідувача онлайн
4 232 10

Рада зберегла грошове забезпечення військовим, які потрапили в полон

Верховна Рада зберегла грошове забезпечення військовослужбовцям, захопленим у полон.

За прийняття в цілому відповідного закону проголосували 237 депутатів, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.
За військовими, захопленими в полон, або заручниками, а також інтернованими в нейтральних державах чи безвісти зниклими зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру та інші види забезпечення з урахуванням зміни вислуги років та норм забезпечення.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Сьогодні в списках зниклих безвісти - близько 500 осіб", - Ірина Геращенко

Грошове забезпечення виплачується сім'ям зазначених військових щомісяця в установленому Кабінетом Міністром порядку.
У той же час дія цієї норми не поширюється на військових, які добровільно здалися в полон, самовільно покинули військові частини (місця служби) або дезертирували з лав Збройних сил, інших законних військових формувань і правоохоронних органів.

Також читайте: Бойовики підтверджують факт утримання в полоні 47 українців, - СБУ
Топ коментарі
+3
Министр обороны Литвы должен уйти в отставку ,за завышенную цену кухонных принадлежностей для армии в 8 раз от рыночных.Вот так поступает Грибаускайте!
показати весь коментар
06.09.2016 17:55 Відповісти
+2
По последнему абзацу (добровольной сдаче в плен, дезертирству и т.п.), наверное, должно быть судебное решение по каждому случаю. Иначе признание таковым будет не законно.
показати весь коментар
06.09.2016 18:13 Відповісти
+1
Чем бы Украина от сталинского ссср отличалась?
показати весь коментар
06.09.2016 17:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Чем бы Украина от сталинского ссср отличалась?
показати весь коментар
06.09.2016 17:53 Відповісти
Министр обороны Литвы должен уйти в отставку ,за завышенную цену кухонных принадлежностей для армии в 8 раз от рыночных.Вот так поступает Грибаускайте!
показати весь коментар
06.09.2016 17:55 Відповісти
а что, могло быть по-другому?
показати весь коментар
06.09.2016 17:57 Відповісти
так и так вроде за ними сохранялось по ЗУ "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"??? ст.9 - При цьому виплата грошового забезпечення цим членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення військовослужбовців у полон або заручниками, інтернування військовослужбовців або їх звільнення, або визнання їх у встановленому законом порядку безвісно відсутніми чи померлими...
Чем они там пля заняты?
показати весь коментар
06.09.2016 18:08 Відповісти
Вот мне интересно как понимать "которые добровольно сдались в плен"? Ну заходит руссо-фашист со спины и говорит хендехох. Сдался солдат, иначе он бы пулю получил. Вот он добровольно сдался или нет? У него же был выбор погибнуть смертью храбрых или трусливо сдаться. Потому что "добровольно сдался" можно сказать, при желании, о почти всех солдатах.
показати весь коментар
06.09.2016 18:00 Відповісти
Это такой подпункт, по которому теперь всем ничего платить не будут!
показати весь коментар
06.09.2016 18:07 Відповісти
У меня похожий вопрос: Кто и как определит и подтвердит "недобровольность" попадания в плен?
показати весь коментар
06.09.2016 18:36 Відповісти
А на журналистов сепаров из Интера слабо поменять? Они вам нужны в плену скорее...
показати весь коментар
06.09.2016 18:00 Відповісти
По последнему абзацу (добровольной сдаче в плен, дезертирству и т.п.), наверное, должно быть судебное решение по каждому случаю. Иначе признание таковым будет не законно.
показати весь коментар
06.09.2016 18:13 Відповісти
Судебное решение это раз. А два необходимо четкое определение когда считается, что солдат сдался добровольно или не добровольно. Потому что это очень субьективное понятие. При сталине, например, все кто в плен попал были предателями Родины, и считалось, что все они попали в плен добровольно.
показати весь коментар
06.09.2016 18:26 Відповісти