9602 відвідувача онлайн
19 511 59

Українець помер у російській в'язниці через відсутність медичної допомоги, - адвокат

У російській колонії помер громадянин України, якому не надавалася медична допомога.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив експерт Регіонального центру прав людини, адвокат Роман Мартиновський в ефірі "Громадського радіо".

За його інформацією, українець був хворий на гепатит і туберкульоз. У тій колонії Росії, куди засудженого перевели з виправного закладу окупованого Криму, йому протягом двох років не надавалась відповідна медична допомога

Читайте також: Рада зобов'язала пенітенціарну службу утримувати засуджених у найближчій до місця проживання колонії

"Ми встигли від імені померлого звернутись до Європейського суду з прав людини з проханням вжиття термінових заходів відповідно до правила 39 регламенту суду і суд зрештою витребував необхідну інформацію від уряду РФ, але, на жаль, влада Росії не вжила жодних заходів для забезпечення невідкладного лікування, і вчора ув'язнений помер", - повідомив експерт Регіонального центрі прав людини, адвокат Роман Мартиновський.

За його словами, сьогодні вранці ув'язнені цієї колонії намагались висловити свій протест стосовно умов відбування покарання і не надання належної медичної допомоги: вони відмовлялись від ранкової перевірки. Більшість з них пояснювало свою поведінку тим, що їм не надається медична допомога.

Роман Мартиновський зауважив, що адміністрація виправних закладів у Росії здебільшого забороняє засудженим тримати медичні документи при собі, мотивуючи це умовами конфіденційності:

"Але це суперечить пункту 64 Стамбульського протоколу, який закріплює принципи ефективного розслідування та документування катувань та іншого жорстокого поводження. Відсутність таких документів у ув'язнених ускладнює можливість захисту їхніх прав", - пояснив адвокат.

Без цих документів людина не може довести, що у неї є якісь захворювання і поінформувати, який у неї на сьогодні стан здоров'я.

Читайте також: Члени підкомітету ООН із запобігання тортурам перевірили управління СБУ в Запорізькій області

За словами Мартиновського вже подані необхідні заяви до компетентних органів України щодо перевезення тіла померлого на територію України. Ім'я померлого не розголошується, оскільки його рідні поки що не надали на це дозвіл.
Топ коментарі
+58
он им и была с самого сотворения, этого недогосударства..
показати весь коментар
10.09.2016 15:25 Відповісти
+45
россия стала КОНЦЛАГЕРЕМ!!!!
показати весь коментар
10.09.2016 15:20 Відповісти
+23
Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 3278
показати весь коментар
10.09.2016 15:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
россия стала КОНЦЛАГЕРЕМ!!!!
показати весь коментар
10.09.2016 15:20 Відповісти
он им и была с самого сотворения, этого недогосударства..
показати весь коментар
10.09.2016 15:25 Відповісти
Трамп выступил на Раша - тудей,чем вообще поставил на себе жирный крест.Республиканские избиратели его прокинут!
показати весь коментар
10.09.2016 15:37 Відповісти
ДАЙ-ТО, БОГ, чтобы избиратель оказался мудрее самого тРАМПА.
показати весь коментар
10.09.2016 18:07 Відповісти
кто-то должен умереть и в Украине.. ...
показати весь коментар
10.09.2016 15:33 Відповісти
а в Украине, чуть ли не каждый день в АТО, умирают лучшие сыны Украины...(( помимо пределов ее (((
показати весь коментар
10.09.2016 15:39 Відповісти
ты это к чему?
показати весь коментар
10.09.2016 16:33 Відповісти
стучитесь во все международные организации по правам человека.....это же пытки.....средневековье какое то .....рашисты проклятые
показати весь коментар
10.09.2016 18:07 Відповісти
Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 3278
показати весь коментар
10.09.2016 15:40 Відповісти
Сковорода такого ніколи не казав.
показати весь коментар
10.09.2016 15:46 Відповісти
Хочу, чтобы запомнили, что ни один шельмец никогда не одерживал победу в войне, погибая за свое отечество. Он одерживал победу, заставляя другого беднягу (противника) погибнуть за свое отечество.

из выступления Джоджа Патона перед Третьей армией США, весной 1944 г.
показати весь коментар
10.09.2016 16:09 Відповісти
Григорій Савич Сковорода автором цих слів ніколи не був. Це якийсь комплекс меншовартості - придумувати "цитати" і приписувати їх великим. Великі не мають в цьому жодної потреби. Ось дійсна цитата Сковороди:
"перевернулося... правління в муки; суддівство в крадіжки; воїнство в грабіж; а науки - в знаряддя злості".
показати весь коментар
10.09.2016 16:31 Відповісти
она им не переставала быть
показати весь коментар
10.09.2016 15:47 Відповісти
.."Но это противоречит пункту 64 Стамбульского протокола, который закрепляет принципы эффективного расследования и документирования пыток и другого жестокого обращения. Отсутствие таких документов у заключенных усложняет возможность защиты их прав", - пояснил адвокат...
Вроде и еврей, а наивный как чукотский юноша!!!..Что мордорцам до какого-то стамбульского, после будапештского?!
И когда это на мордоре договора международные соблюдались?!?!
показати весь коментар
10.09.2016 15:24 Відповісти
Суки,щоб ви виздихали всі! Царство небесне тобі герою,герої не вмирають.
показати весь коментар
10.09.2016 15:24 Відповісти
а откуда информация что он герой? шо вы придумываете уже?
это, конечно, совершенно не значит, что с заключенными можно так обращаться, но при чем тут герой?
показати весь коментар
10.09.2016 15:38 Відповісти
Это и есть суть россии и их прихлебателей и донецкоко-луганской области.
показати весь коментар
10.09.2016 15:27 Відповісти
прихлебатели роисси - это крым? да, сдался вообще без боя.
показати весь коментар
10.09.2016 15:38 Відповісти
о том и речь
показати весь коментар
10.09.2016 16:01 Відповісти
Крым без боя сдала украинская власть и военнослужащие. Нет в том срама крымским патриотам.
показати весь коментар
10.09.2016 16:12 Відповісти
безусловно. Ну и на востоке страны точно такая же песня, только лучше. А то тоже б без боя сдали бы
показати весь коментар
10.09.2016 17:34 Відповісти
Сдали!!
показати весь коментар
10.09.2016 17:12 Відповісти
хоть бы на них НАТО сбросило атомную бомбу
показати весь коментар
10.09.2016 15:29 Відповісти
https://www.google.com.ua/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=5.11.17 5.11.17
показати весь коментар
10.09.2016 15:29 Відповісти
Ничего не будет
показати весь коментар
10.09.2016 15:32 Відповісти
смерть московской гэбнявой империи !
показати весь коментар
10.09.2016 15:33 Відповісти
какой дурак сейчас поедет в россию?
показати весь коментар
10.09.2016 15:33 Відповісти
Пока Украинские пленные умирают страшной смертью в росийском плену, а ихние пленные ублюдки наоборот со свиными ухмылками жрут в Украинских тюрмах хлеб с маслом - у Украины нет ни одного шанса остаться существовать как государству
показати весь коментар
10.09.2016 15:35 Відповісти
Зачем вообще украинцы едут туда ? Если уже несет тебя в заробитчане,так проще и спокойней в Европу ехать.Да и выгодней.
показати весь коментар
10.09.2016 15:35 Відповісти
Він сидів в українській тюрмі, в Криму. Після анексії перевели в колонію на територію РФ.
показати весь коментар
10.09.2016 17:33 Відповісти
Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 8207
показати весь коментар
10.09.2016 15:36 Відповісти
Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 9794
показати весь коментар
10.09.2016 15:38 Відповісти
Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 7271
показати весь коментар
10.09.2016 15:39 Відповісти
Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 6159
показати весь коментар
10.09.2016 15:40 Відповісти
Вони почали вбивати заручників, щоб змусити українську сторону, щоб та відала їм їхніх агентів. Може і українській стороні треба так само відповісти, бо не покаране зло, буде прологом майбутніх злодіянь, стосовно українських заручників.
показати весь коментар
10.09.2016 15:46 Відповісти
росія така була завжди
показати весь коментар
10.09.2016 16:03 Відповісти
Вчиняти адекватно!
показати весь коментар
10.09.2016 16:04 Відповісти
после новости о полковнике милиардере на сеьульздопольском форуме шок и трепет одно чмо даже предположило что укры в маскву перебрались деньги воровать
показати весь коментар
10.09.2016 16:22 Відповісти
новости из будущего Украинец умер в российской тюрьме из-за отсутствия медицинской помощи, - адвокат - Цензор.НЕТ 4674
показати весь коментар
10.09.2016 16:29 Відповісти
а кгб есть в беларуси!
показати весь коментар
10.09.2016 16:31 Відповісти
Нужно всех россиян в тюрьмах Украины содержать также.
показати весь коментар
10.09.2016 16:23 Відповісти
Как раша ложила на ЕСПЧ, так и Европа ложит на российскую власть. Знаю много русских, замечательные люди, не надо по совдеповски определять национальность. Она у нас реально одна, если взять ДНК крови ничем не отличаемся. А менталитет другое дело
показати весь коментар
10.09.2016 16:44 Відповісти
Отличаемся ,ДНК кацапии - угрофинское ,там славянами и не пахнет,поэтому им на ср-ть на страдание славян,вот убивать на пару с кадыркиным православных - это дааа.
показати весь коментар
10.09.2016 18:31 Відповісти
Блин с лопаты, ты еще чавкаешь под гейропейским флажком?
усохни ,коровья лепешка.
показати весь коментар
10.09.2016 20:15 Відповісти
коровья лепешка ,ты ж по маманьке своей всех не суди.
показати весь коментар
10.09.2016 20:28 Відповісти
та невже? а как же лишняя хромосома?
показати весь коментар
10.09.2016 21:28 Відповісти
Представители ООН не хотят проинспектировать содержание украинцев в российских тюрьмах на предмет пыток,своевременной медицинской помощи,и тд.
Или эти импотенты проверяют только по указке кацапского гитлера
показати весь коментар
10.09.2016 18:29 Відповісти
щирі співчуття батькам. близьким!! як намучилась людина!! за що???!!
показати весь коментар
10.09.2016 23:56 Відповісти
А Савченко сказали?
показати весь коментар
11.09.2016 19:03 Відповісти