7676 відвідувачів онлайн

Бойовики використовують ув'язених як безкоштовну робочу силу, - Тука

Про це він заявив на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Порушуючи будь-які права, місцеві "отаманчики" використовують цих людей (засуджених) як безкоштовну робочу силу. Їх використовують на виробництві будівельних матеріалів, цегли, шлакоблоків, на "копанках", на будівельних роботах, на роботах з обробки деревини", - сказав він .

Також читайте: Українець помер у російській в'язниці через відсутність медичної допомоги, - адвокат

За словами Туки, кількість таких засуджених досягає кількох тисяч, проте точну кількість встановити неможливо.
Він зазначив, що загальний обсяг робіт, які виконують засуджені тільки в Луганській області, вартує десь 500 тис. доларів щомісяця.

Читайте також: 150 засуджених українців перевели з Криму в російські колонії

Лою додав, що багато хто з таких засуджених уже мав бути на волі, оскільки термін їх ув'язнення, відповідно до закону про зарахування 1-го дня попереднього ув'язнення як двох днів у термін основного покарання ("закон Савченко"), закінчився.
Топ коментарі
+1
Это для кого новость?
показати весь коментар
13.09.2016 13:57 Відповісти
+1
отпахал месяц, за квартиру заплатить не хватает, а тут новость, что зэков работать бесплатно заставляют и на душе сразу радостнее и легче)))
показати весь коментар
13.09.2016 14:00 Відповісти

Завантаження...