Бойовики використовують ув'язених як безкоштовну робочу силу, - Тука
Про це він заявив на прес-конференції, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"Порушуючи будь-які права, місцеві "отаманчики" використовують цих людей (засуджених) як безкоштовну робочу силу. Їх використовують на виробництві будівельних матеріалів, цегли, шлакоблоків, на "копанках", на будівельних роботах, на роботах з обробки деревини", - сказав він .
Лою додав, що багато хто з таких засуджених уже мав бути на волі, оскільки термін їх ув'язнення, відповідно до закону про зарахування 1-го дня попереднього ув'язнення як двох днів у термін основного покарання ("закон Савченко"), закінчився.
"Порушуючи будь-які права, місцеві "отаманчики" використовують цих людей (засуджених) як безкоштовну робочу силу. Їх використовують на виробництві будівельних матеріалів, цегли, шлакоблоків, на "копанках", на будівельних роботах, на роботах з обробки деревини", - сказав він .
За словами Туки, кількість таких засуджених досягає кількох тисяч, проте точну кількість встановити неможливо.
Він зазначив, що загальний обсяг робіт, які виконують засуджені тільки в Луганській області, вартує десь 500 тис. доларів щомісяця.
Лою додав, що багато хто з таких засуджених уже мав бути на волі, оскільки термін їх ув'язнення, відповідно до закону про зарахування 1-го дня попереднього ув'язнення як двох днів у термін основного покарання ("закон Савченко"), закінчився.
Топ коментарі
+1 turistx1
показати весь коментар
13.09.2016 13:57 Відповісти Посилання +1 Valeriy Bondar #366056
показати весь коментар
13.09.2016 14:00 Відповісти Посилання