10594 відвідувача онлайн

Директор "Харківобленерго" Телегін підозрюється в розтраті 51 млн грн

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Генпрокуратури, гроші були виведені в тіньовий обіг через низку фіктивних підприємств. Частка держави в статутному капіталі "Харківобленерго" становить 65%.
Чиновника затримано. Санкція ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України, яку йому інкримінують, передбачає позбавлення волі на термін від 7 до 12 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років і з конфіскацією майна.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Керівника ОСББ у Києві затримано за вимагання $4 тис. хабара. ФОТО
Топ коментарі
+5
Так ведь парня для этого и нанимали...
показати весь коментар
14.09.2016 16:12 Відповісти
+4
Ось так: той 50 млн стибрив, той 500 лімонів, а дехто лише один. Але ж тих упирів десятки тисяч. Разом щорічно тибрять сотні мільярдів. І це не рахуючи ВР, КМ, АП. А ти бабулька чекай свого часу, поки пенсію підвищать майже на рівень інфляції.
показати весь коментар
14.09.2016 16:17 Відповісти
+3
Буа-га-га-га... Вы хозяина Запорожьеоблэнерго потрусите. Он же, заодно, и хозяин Запорожстали. Он же, заодно, и строитель Донбасс-Арены.
показати весь коментар
14.09.2016 16:14 Відповісти

Завантаження...