10787 відвідувачів онлайн
6 991 77

Міносвіти пропонує скасувати обов'язкове знання іноземної мови для здобуття наукових ступенів

Про це йдеться у проекті постанови Кабінету Міністрів "Про внесення змін до Порядку затвердження рішень про присвоєння вчених звань", яку оприлюднено на сайті Міносвіти для громадського обговорення, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Згідно з чинними актами, для присвоєння відповідних вчених звань необхідно надати сертифікат відповідно до Загальноєвропейської рекомендації з мовної освіти (на рівні не нижче В2) або кваліфікаційні документи, пов'язані з використанням іноземної мови.

Також читайте: На сайті Президента зареєстровано петицію про позбавлення Януковича звання професора

Водночас у пропонованих змінах цю норму скасовано.
Рівень знання мови В2 (вище середнього) - людина розуміє основні ідеї складних текстів на абстрактні і конкретні теми, зокрема технічні теми, які стосуються її спеціалізації, може взаємодіяти з певним ступенем швидкості з носіями мови без напруги для кожної зі сторін, а також вміє робити чіткі, зрозумілі повідомлення з широкого кола питань і може викласти свій погляд на основну проблему, показати переваги і недоліки різних варіантів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Освітня субвенція держбюджету передбачає 4,5 млрд гривень на підвищення зарплат учителям, - Гриневич
Топ коментарі
+24
Извините, но сегодня без приличного знания английского языка ни один человек в принципе не может быть квалифицированным специалистом ни в одной области естественных или общественных наук или инженерного дела.
показати весь коментар
04.10.2016 15:50 Відповісти
+16
Опять под какого-нибудь петиного посипаку закон хотят поменять, как под луцего
показати весь коментар
04.10.2016 15:53 Відповісти
+10
а на.... нужна научная степено без английского ?
что ходить тыкать бумажкой по кабинетам ?
как раз обязательно знание.. чтобы человек мог реализоваться.. только увы не тут
показати весь коментар
04.10.2016 15:49 Відповісти

Завантаження...