Показ польського фільму "Волинь" у Києві не скасували, а перенесли, - МЗС
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"За взаємною згодою показ перенесли на більш пізній період", - наголосила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца. На питання про те, чи спільно приймалося таке рішення, Беца відповіла: "Наскільки я розумію, так".
У МЗС також зазначили, що зараз "невідповідний час" для показу "Волині". Коли фільм все ж покажуть у Києві - поки що не відомо.
Беца уточнила, що дату показу визначатимуть спільно Польський інститут у Києві та МЗС України.
А то уж сильно насчёт финансирования этого фильма распиналось Рен-тв.
Але то є шлях до роз*ятрювання старих кривд. З обох боків було багато крові і мірятися у кого болючіше - безглуздо і непродуктивно. А перевірити лобістів цього фільму на причетність до ФСБ РФ не завадить. Кацапам вкрай важливо підтримувати розбрат між всіма народами