11306 відвідувачів онлайн
16 509 117

У трамваї в Києві 17-річний хлопець погрожував контролерам пістолетом

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби КП "Київпастранс".
"На зупинці "Вул. Гната Хоткевича" бригада з трьох контролерів перевіряла у пасажирів квитки. Після прохання пред'явити квиток один з паісажирів - молодий чоловік дістав пістолет і почав погрожувати контролерам і пасажирам, які перебували в трамваї. Завдяки професійним навичкам контролерів конфліктної ситуації вдалося уникнути", - сказано в повідомленні .

На наступній зупинці хлопець вийшов, а контролери викликали поліцію.
"На щастя, наряд поліції прибув дуже швидко, і молодик не встиг втекти. Один з контролерів допомагав поліції його затримати", - сказано в повідомленні.
Як зазначається, зараз порушник перебуває в Дніпровському районному управлінні поліції, де встановлена його особистість, вік, а також обставини його поведінки.
Пістолет, яким підліток погрожував контролерам і пасажирам, виявився травматичним.
Топ коментарі
+8
мене вчили - якщо взяв пістолет в руки - стріляй. А просто діставати чи лякати когось то є дурість.
Перед тим як давати до рук будьяку зброю ( навіть дитячу рогатку) треба вчити і пояснювати як треба поводитись із зброєю. Починати треба коли дитині 2-3 роки.
Про цього телепня - можна сказати що батьки також телепні Не навчили. Або розумовохвора людина якій крім ложки в руки давати більнічого не можна. Щоб не покалічило саме себе
показати весь коментар
19.10.2016 19:18 Відповісти
+5
элементарная логика говорит, что он мог и боевой у папки взять - перед друзьями понтонуться. У меня так одноклассник сел, правда еще при совке )))
показати весь коментар
19.10.2016 20:01 Відповісти
+5
чушь. Подросток может размахивать чем угодно как раз в силу того, что он подросток и не может оценить последствий.
показати весь коментар
19.10.2016 20:15 Відповісти

Завантаження...