Пасажир київського метро поранив із пістолета співробітника охорони
У столиці чоловік вистрілив у співробітника воєнізованої охорони метрополітену. Потерпілого госпіталізовано.
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Києва, на станції метро "Либідська" під час перевірки документів у одного з пасажирів у правоохоронців виникла підозра, що вони підроблені. Чоловіка запросили в кімнату поліції. Там він дістав пістолет і кілька разів вистрілив.Вогнепального поранення в живіт зазнав співробітник охорони. Його відразу доправили до лікарні, де надають необхідну допомогу.
Того, хто стріляв, затримали, зброю вилучили.
Может в старости и - поумнеет?