8096 відвідувачів онлайн
18 941 149

Пасажир київського метро поранив із пістолета співробітника охорони

У столиці чоловік вистрілив у співробітника воєнізованої охорони метрополітену. Потерпілого госпіталізовано.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на поліцію Києва, на станції метро "Либідська" під час перевірки документів у одного з пасажирів у правоохоронців виникла підозра, що вони підроблені. Чоловіка запросили в кімнату поліції. Там він дістав пістолет і кілька разів вистрілив.


Вогнепального поранення в живіт зазнав співробітник охорони. Його відразу доправили до лікарні, де надають необхідну допомогу.

Того, хто стріляв, затримали, зброю вилучили.

Читайте також: Поліцейського, який випадково підстрелив колегу, судитимуть на Луганщині
Топ коментарі
+11
ахренеть. Сколько придурков сейчас с оружием. Вот так, наступишь кому то случайно на ногу в метро, он обидется и расх....т вагон метро из РПГ.
показати весь коментар
30.10.2016 18:38 Відповісти
+10
Основания для задержания? Возникли подозрения? Подозрения свои пусть жене предъявляет. А для задержания нужны основания, а не подозрения. Пусть оформляет протокол задержания при понятых и задерживает. Завтра у них каждый встречный-поперечный будет вызывать подозрения, как у расейских мусоров. В мусарню затащат, а оттуда родня труп уже получает.
показати весь коментар
30.10.2016 18:58 Відповісти
+8
Посадить лет на - 10 - 15?!
Может в старости и - поумнеет?
показати весь коментар
30.10.2016 18:35 Відповісти

Завантаження...