7895 відвідувачів онлайн

Тимчасовим головою Одеської ОДА після відставки Саакашвілі стане його заступник Бобровська

Про це вона повідомила Realist'у, інформує Цензор.НЕТ.
Бобровська зазначила, що в облдержадміністрації не здивувалися рішенню губернатора.
"Глобально для нас не стало сюрпризом рішення Міхеіла Саакашвілі піти у відставку. Ми очікували цього на тлі всіх політичних подій, які йдуть із Києва. По суті, зараз на Банковій (Адміністрація Президента - ред.) змінюють три вертикалі влади в Одеському регіоні", - повідомила Боборовська.
На питання, чи йде Саакашвілі в партію "Хвиля", вона не змогла відповісти чітко. "Він залишається в політиці й будуватиме політичну силу в регіоні. Очевидно, що не від "Блоку Петра Порошенка". Саакашвілі ініціював створення партії, але краще дочекатися його заяви з цього приводу", - сказала вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Не буду ні критикувати його, ні захищати", - Гройсман про відставку Саакашвілі

Заступник Саакашвілі уточнила, що готова підтримувати політичний курс екс-губернатора, але поки що залишається на своїй посаді.
"Я буду підтримувати його в політичному плані. Але зараз наше завдання - максимально підтримувати господарську роботу, підтримувати область", - підсумувала Бобровська.
Топ коментарі
+8
Господи, насколько это все предсказуемо, что аж страшно.

Назначить - отобрать полномочия, заставив все согласовывать с собой, ничего не разрешать - повесить на него всех собак, что не получилось - убрать и оплевать вслед
показати весь коментар
07.11.2016 20:23 Відповісти
+8
Порошенко с Сурковым уже готовят Кононенко смотрящим по Одессе.
показати весь коментар
07.11.2016 20:28 Відповісти
+7
Ольгинские троли сегодня поддерживают Порошенко ,особенно сегодня хвалят ,вот и ответ.
показати весь коментар
07.11.2016 20:29 Відповісти

Завантаження...