Політика щодо санкцій проти Росії залишається незмінною, - Держдеп США
Санкції, накладені Штатами на Росію за порушення нею суверенітету України, залишатимуться в дії до повернення Криму.
Про це заявив заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ."Наша позиція була і залишатиметься - впродовж цієї адміністрації - незмінною. Стосовно санкцій по Криму - вони залишатимуться в дії, поки Росія не забере свої сили з Криму та не поверне півострів Україні", - сказав Тонер.
За його словами, Держдеп не змінив і свого ставлення до дій Російської Федерації на сході України.
"Стосовно інших санкцій проти Росії, пов'язаних із її діями на сході України, то вони діятимуть до повного втілення мінських угод", - наголосив він.
Він додав, що у реалізації мінського процесу в Україні спостерігається прогрес.
"Ми продовжуємо працювати та прогресувати у цьому напрямку, але це - найчіткіший шлях для зняття санкцій з Росії", - наголосив представник Держдепу.
Нагадаємо, у 2014 році Євросоюз, США й інші країни ввели санкції проти РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювали і продовжували. Було припинено переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введено заборону на в'їзд до країн ЄС для посадових осібі з РФ і заморожено їхні активи, введено обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Усього в санкційні списки потрапили 151 особа і 37 юридичних осіб. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.
У серпні 2014 року Росія ввела пакет заходів у відповідь на санкції Євросоюзу, США, Австралії, Канади та Норвегії. Так звані "контрсанкціі" становили заборону терміном на один рік на імпорт у РФ з цих країн фруктів, овочів, молочної та м'ясної продукції.
Неожиданный поворот от однопартийца Трампа Макконелла: "Россия должна осознать: вы атакуете любого члена НАТО - вы имеете дело с нами". 10 ноября 2016, 00:48
Главный республиканец в сенате США Митч Макконел предупредил Москву об опасности нападения на страны Альянса.
В среду, 9 ноября в ходе пресс-конференции лидер Республиканской партии в сенате США Митч Макконелл предупредил Россию, что нападение на любое государство, являющееся членом НАТО, станет опасным для агрессора мероприятием, передает Dialog.ua.
"Я думаю, что НАТО так же важна сегодня, как и раньше. Полагаю, статья 5 договора НАТО имеет значение: вы атакуете любого члена НАТО - вы имеете с нами дело. Я хочу, чтобы Россия это в полной мере осознавала", - заявил Митч Макконелл.
Напомним, вчера утром стало известно, что http://www.dialog.ua/news/102373_1478680001 победу на выборах президента США одержал известный своей прокремлевской риторикой республиканец Дональд Трамп.
В России его триумф встретили ликованием, http://www.dialog.ua/news/102443_1478725069 одобрили победу Трампа также и в "ДНР"; однако некоторые эксперты утверждают, что московские агрессоры и их пособники на Донбассе рано радуются.http://www.dialog.ua/news/102453_1478731723