7810 відвідувачів онлайн

Політика щодо санкцій проти Росії залишається незмінною, - Держдеп США

Санкції, накладені Штатами на Росію за порушення нею суверенітету України, залишатимуться в дії до повернення Криму.

Про це заявив заступник речника Державного департаменту США Марк Тонер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Також читайте: Голови МЗС країн Євросоюзу неформально збираються через перемогу Трампа

"Наша позиція була і залишатиметься - впродовж цієї адміністрації - незмінною. Стосовно санкцій по Криму - вони залишатимуться в дії, поки Росія не забере свої сили з Криму та не поверне півострів Україні", - сказав Тонер.
За його словами, Держдеп не змінив і свого ставлення до дій Російської Федерації на сході України.
"Стосовно інших санкцій проти Росії, пов'язаних із її діями на сході України, то вони діятимуть до повного втілення мінських угод", - наголосив він.

Читайте також: Не варто чекати пом'якшення між Москвою і Вашингтоном, - Безсмертний

Він додав, що у реалізації мінського процесу в Україні спостерігається прогрес.
"Ми продовжуємо працювати та прогресувати у цьому напрямку, але це - найчіткіший шлях для зняття санкцій з Росії", - наголосив представник Держдепу.

Нагадаємо, у 2014 році Євросоюз, США й інші країни ввели санкції проти РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України, які неодноразово розширювали і продовжували. Було припинено переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введено заборону на в'їзд до країн ЄС для посадових осібі з РФ і заморожено їхні активи, введено обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Усього в санкційні списки потрапили 151 особа і 37 юридичних осіб. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.
У серпні 2014 року Росія ввела пакет заходів у відповідь на санкції Євросоюзу, США, Австралії, Канади та Норвегії. Так звані "контрсанкціі" становили заборону терміном на один рік на імпорт у РФ з цих країн фруктів, овочів, молочної та м'ясної продукції.
Топ коментарі
+63
...кацапня, запомните навсегда: Политика относительно санкций против России остается неизменной, - Госдеп США - Цензор.НЕТ 9941
показати весь коментар
10.11.2016 01:37 Відповісти
+53
У ватанов только праздник начался, и тут подлые американские капиталисты выключили праздничные гирлянды. Хотя, им и так нормально все Навальный объяснил, что радоваться пернатым особо не стоит, ибо лишний раз клювом щелкать любой американский президент не позволит. Остается только кукарекать про божественную скрепу.
показати весь коментар
10.11.2016 01:34 Відповісти
+46
В догонку ...



Неожиданный поворот от однопартийца Трампа Макконелла: "Россия должна осознать: вы атакуете любого члена НАТО - вы имеете дело с нами". 10 ноября 2016, 00:48

Главный республиканец в сенате США Митч Макконел предупредил Москву об опасности нападения на страны Альянса.

В среду, 9 ноября в ходе пресс-конференции лидер Республиканской партии в сенате США Митч Макконелл предупредил Россию, что нападение на любое государство, являющееся членом НАТО, станет опасным для агрессора мероприятием, передает Dialog.ua.
"Я думаю, что НАТО так же важна сегодня, как и раньше. Полагаю, статья 5 договора НАТО имеет значение: вы атакуете любого члена НАТО - вы имеете с нами дело. Я хочу, чтобы Россия это в полной мере осознавала", - заявил Митч Макконелл.
Напомним, вчера утром стало известно, что http://www.dialog.ua/news/102373_1478680001 победу на выборах президента США одержал известный своей прокремлевской риторикой республиканец Дональд Трамп.
В России его триумф встретили ликованием, http://www.dialog.ua/news/102443_1478725069 одобрили победу Трампа также и в "ДНР"; однако некоторые эксперты утверждают, что московские агрессоры и их пособники на Донбассе рано радуются.http://www.dialog.ua/news/102453_1478731723
показати весь коментар
10.11.2016 01:36 Відповісти

Завантаження...