5807 відвідувачів онлайн
7 353 16

Масове отруєння в Кам'янці-Подільському: заклад закрили, там виявили порушення

Під час перевірок у готельно-ресторанному комплексі "Ксенія" в Кам'янці-Подільському, де отруїлися діти і дорослі, виявили певні порушення. Роботу закладу зупинено, передає Цензор.НЕТ, про це повідомив голова Держспоживслужби Володимир Лапа в ефірі телеканалу "112 Україна".

"Під час перевірок виявили певні порушення ... Зараз проводять лабораторні дослідження. Очікуємо, що вони будуть готові до кінця тижня. За результатами буде здійснено ще одну перевірку Держспоживслужбою, щоб точно з'ясувати причини того, що сталося. У будь-якому випадку, роботу закладу зупинено. Звернення до правоохоронних органів, в цьому випадку йдеться про те, щоб перекваліфікувати склад правопорушення", - сказав Лапа.

Дивіться також: 18 дітей із Броварів отруїлися в Кам'янці-Подільському, - голова Київської ОДА Горган. ФОТО

Нагадаємо, 22 листопада повідомляли, що в Хмельницькій області з отруєнням госпіталізовано 12 осіб, серед яких 9 дітей і 3 дорослих. Усі вони брали участь у дитячому молодіжному фестивалі в Кам'янці-Подільському і проживали в одному готельно-ресторанному комплексі і разом харчувалися. Попередній діагноз - "гострий гастроентероколіт".

Того ж дня у Київ прибули з Хмельницької області 18 дітей, які отруїлися. На залізничному вокзалі їх зустрічали співробітники екстреної медичної допомоги. Пізніше лікар припустив, що причиною отруєння стала сальмонела.

Топ коментарі
+3
"Ревизора" туда...
показати весь коментар
23.11.2016 09:28 Відповісти
+3
Там власниця Ксенії в контрах з кимось із конкурентів - посварені вони чогось. Ту Ксенію колись навіть підпалили, так що може бути і саботаж конкурентів, а може бути і халатність персоналу. Хто зна...
показати весь коментар
23.11.2016 09:33 Відповісти
+2
Посадют как усегда повара, а управляющий неславянин будет дальше "работать".
показати весь коментар
23.11.2016 09:36 Відповісти

Завантаження...