9714 відвідувачів онлайн
5 274 39

Вибори не можуть змінити європейського вектору країни, - прем'єр Молдови

Прем'єр-міністр Молдови Павло Філіп переконаний, що президентські вибори, які відбулися в країні, не зможуть змінити європейського вектора її розвитку.

ро це він заявив під час зустрічі в Кишиневі під час зустрічі з послами країн Євросоюзу з особливих доручень щодо "Східного партнерства", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Також читайте: "Абсолютно всі відносини Молдови з Євросоюзом будуть збережені", - новообраний президент Додон

"Президентські вибори не можуть змінити вектор європейської інтеграції країни. Для цього є всі конституційні гарантії. Молдова - парламентська республіка. Усі стратегічні рішення ухвалює парламент, а їх виконання - прерогатива уряду", - наголосив прем'єр.
Керівник молдавського уряду висловив сподівання на плідну співпрацю Кабінету міністрів з новим президентом країни.

Читайте на "Цензор.НЕТ": "Президенти Молдови і Болгарії запевнили, що Україна завжди може розраховувати на підтримку і дружнє ставлення, - Кубів

Філіп підкреслив: якщо 2015 рік був кризовим, 2016-й - роком стабілізації, то наступний рік стане періодом активізації проведених у країні реформ.
Європейські дипломати, у свою чергу, заявили про готовність беззастережно підтримати Молдову у сфері імплементації реформ та Угоди про асоціацію з ЄС.
Нагадаємо, зараз у Кишиневі з робочим візитом перебувають посли з особливих доручень 11-ти країн Євросоюзу щодо "Східного партнерства".

Читайте також: Україна готова до ефективної співпраці з новим керівництвом Молдови і Болгарії, - Порошенко
Топ коментарі
+5
Украине пох. завтра 24ое, безвиз дадут, барыга лично обещал.
Один порожняк гонит с того самого дня, когда партию рЫгов основал
показати весь коментар
24.11.2016 01:34 Відповісти
+5
https://censor.net/user/278710,Ну...Вы не серьёзно как-то...Какие деньги с рашки (даже не знаю-нужен пробел между с и р,или нет?)!? У них уже пошла грызня во власти из за нехватки денег. Хло первым поздравил Трампа,уже писал,звонил,-типа,ну вот я,обратите внимание на меня! И что это "чмо" Трамп делает? Ответил ему звонком,письмом? Более того,кого он назначает Госсекретарем,кого назначает главой Пентагона? Ноль внимания! И х.йло уже запускает начало работы по проведению "гибридной капитуляции".Что остается мелкому гопнику,-шантаж Сирией? Типа держите меня,я припадочный?! Посмотрите про гибридную капитуляцию у Пионтковского,на каспаров.ру! Что мы сейчас имеем,-процветающий "русский мир" и "Новороссию"? Они сдохли не родившись.А внутренние проблемы экономики,-только за этот год число бедных в россии увеличилось на 15%! Мы сейчас видим торговлю,-я успокою террористов в Европе,закончу военные преступления в Сирии,сдам донбас,додонов и всяких других,но дайте пожить еще! Не зря же я украл у народа россии 250 миллиардов долларов! И что же сейчас все это пропадет?! Все,что нажито "непосильным трудом"?...Жалко,что уходя,он еще гадит налево и направо...
показати весь коментар
24.11.2016 06:57 Відповісти
+4
ещё как могут..
показати весь коментар
24.11.2016 01:27 Відповісти

Завантаження...