На Говерлі шукали столичних туристів, які заблукали
Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.
Вчора ввечері для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Ворохтянського району. Гірські рятувальники знайшли двох туристів, які заблукали на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями, їхній стан задовільний.
У ході проведення пошуково-рятувальних робіт вдалося з'ясувати, що ці туристи приїхали на автобусі на СБ "Заросляк" у складі групи з Київської області. Тимчасово проживають у садибі "Керамич" у смт. Ворохта. І за їхньою інформацією в автобус не повернулися ще 4 туристи. Пізніше того ж вечора рятувальники знайшли ще 3 туристів у районі короткого маршруту. Стан їхній задовільний.
Допомагали в проведенні пошуково-рятувальних робіт рятувальники із сусідніх областей. 3 грудня о першій ночі ще одного туриста знайшли в долині Гропа.
Вчора ввечері для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Ворохтянського району. Гірські рятувальники знайшли двох туристів, які заблукали на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями, їхній стан задовільний.
У ході проведення пошуково-рятувальних робіт вдалося з'ясувати, що ці туристи приїхали на автобусі на СБ "Заросляк" у складі групи з Київської області. Тимчасово проживають у садибі "Керамич" у смт. Ворохта. І за їхньою інформацією в автобус не повернулися ще 4 туристи. Пізніше того ж вечора рятувальники знайшли ще 3 туристів у районі короткого маршруту. Стан їхній задовільний.
Допомагали в проведенні пошуково-рятувальних робіт рятувальники із сусідніх областей. 3 грудня о першій ночі ще одного туриста знайшли в долині Гропа.
На початку 2000-х сисадмін з дівчиною заблукали в Карпатах (самі). Мобільники "бачили" кілька румунських операторів і зрідка - одного українського.Адмін здогадався послати SMS на фірму з проханням посприяти визначенню їхнього місцезнаходження. Далі вже пішло "зловживання службовим становищем" щодо неформальних стосунків з моб. оператором. Далі - український моб. оператор по системі "вась-вась" - із румунським. Зробили приблизну триангуляцію, потім місцевий інструктор кидав смс зі словесним описом маршруту виходу до людей. Потім адміну пояснили скільки ящиків бухла довелося виставити потрібним людям.