11348 відвідувачів онлайн
5 809 34

На Говерлі шукали столичних туристів, які заблукали

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Вчора ввечері для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Ворохтянського району. Гірські рятувальники знайшли двох туристів, які заблукали на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями, їхній стан задовільний.

Також читайте: Два туристи з Німеччини заблукали в Карпатських горах, - Держприкордонслужба

У ході проведення пошуково-рятувальних робіт вдалося з'ясувати, що ці туристи приїхали на автобусі на СБ "Заросляк" у складі групи з Київської області. Тимчасово проживають у садибі "Керамич" у смт. Ворохта. І за їхньою інформацією в автобус не повернулися ще 4 туристи. Пізніше того ж вечора рятувальники знайшли ще 3 туристів у районі короткого маршруту. Стан їхній задовільний.

Допомагали в проведенні пошуково-рятувальних робіт рятувальники із сусідніх областей. 3 грудня о першій ночі ще одного туриста знайшли в долині Гропа.
Топ коментарі
+6
Придурки . Выставьте им счёт за поисковую операцию .
показати весь коментар
03.12.2016 12:11 Відповісти
+5
Скольких таких придурков я перевидал в Карпатах и на Кавказе.Приезжают с самым лучшим снаряжением и с растопыреннми пальцами,но ни огня не могут развести,ни сориентироваться.При малейших трудностях начинают ныть,сея панику среди остальных.Чтобы привести их в чувство и заставить их,что-то делать во имя спасения себя любимых и других,приходилось стучать по головам этих придурков.Другого языка они не понимали,т.к. паника,лень,не способность бороться за себя и других лишала их разума.На глазах такие люди превращались в животных.И если люди погибали в Карпатах и на Кавказе,то только потому,что в группах были эти животные..Согласен с предыдущим постом,оштрафовать спасённых по максимуму,чтобы оправдать расходы по их поиску и спасению,ну и спасателям на хлеб с маслом.
показати весь коментар
03.12.2016 12:29 Відповісти
+3
Взагалі як можна лізти в гори не маючи кількох GPS-GSM трекерів на малу групу?
На початку 2000-х сисадмін з дівчиною заблукали в Карпатах (самі). Мобільники "бачили" кілька румунських операторів і зрідка - одного українського.Адмін здогадався послати SMS на фірму з проханням посприяти визначенню їхнього місцезнаходження. Далі вже пішло "зловживання службовим становищем" щодо неформальних стосунків з моб. оператором. Далі - український моб. оператор по системі "вась-вась" - із румунським. Зробили приблизну триангуляцію, потім місцевий інструктор кидав смс зі словесним описом маршруту виходу до людей. Потім адміну пояснили скільки ящиків бухла довелося виставити потрібним людям.
показати весь коментар
03.12.2016 13:09 Відповісти

Завантаження...