10913 відвідувачів онлайн

Мешканцям Авдіївки і Верхньоторецького повністю відновили водопостачання, - Жебрівський

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сторінку в Фейсбуці, про це повідомив голова обладміністрації Павло Жебрівський.

"Мешканцям Авдіївки, Верхньоторецького та навколишніх населених пунктів у повному обсязі відновили водопостачання. Ще у четвер, 1 грудня, в результаті обстрілів було знеструмлено Донецьку фільтрувальну станцію, яка подає воду у ці населені пункти. Бригада електриків, яка виїхала на ремонт лінії електропередачі, через обстріли не змогла виконати ремонтні роботи. Було подано запит до Спільного координаційного центру із припинення вогню, але тільки в суботу російська сторона надала письмові гарантії припинення обстрілів району проведення ремонтних робіт. Ремонтники відразу виїхали на об'єкт", - написав він.

Також читайте: Подання води на окуповані території Луганщини припинено через несплату, - ОДА

Також Жебрівський зазначив, що протягом декількох днів комунальне підприємство "Вода Донбасу" змушене було перейти на постачання води населенню з міських резервуарів за певним графіком: "Були приведені в готовність комунальні служби, підрозділи ДСНС, щоб, у разі закінчення води в резервуарах, забезпечити підвезення води жителям".
4 грудня близько 19:00 водопостачання Авдіївки і Верхньоторецького було відновлено.
Топ коментарі
+4
Да разбомбите уже под ноль эту водную станцию...в рузьке мире скрепно из реки подмываться и воду в коромыслах носить
показати весь коментар
05.12.2016 08:27 Відповісти
+2
А от з відновленням водопостачання Донецька поспішати не потрібно...🚱🚱🚱🚱🚱
показати весь коментар
05.12.2016 08:42 Відповісти
+2
ага - потратили деньги. А в ближайшее время опять обстреляют и снова надо будет тратить. Лучше бы потратили на альтернативный путь водоснабжения. Пока не закончиться война АТО, никаких восстановительных работ не производить. И вообще надо отселять людей из зоны огневого поражения.
показати весь коментар
05.12.2016 08:46 Відповісти

Завантаження...