10115 відвідувачів онлайн

Україна втратила 1,6 трлн куб. м. газу через окупацію Криму, - Держгеонадр

Про це повідомив генеральний директор Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства Сергій Ошарин, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

Також читайте: Окупований Крим планують під'єднати до російської ГТС у грудні
"У нас з анексією Криму практично 80% шельфу Чорного моря де-факто пішло в Росію. Уряд бореться за це усе, але де-факто виходить так", - сказав Ошарин.
Т. в. о. голови Державної служби геології та надр Микола Бояркін, у свою чергу, додав, що сумарні втрати запасів становлять 1,62 трлн. кубометрів газу, а також 426 млн тонн нафти й конденсату.

Дивіться: Майже 16 тис. жителів окупованої Керчі залишилися без опалення через аварію на теплотрасі. ФОТО
Зокрема, Україна втратила ресурси у Північно-західній частині Чорноморського шельфу, які оцінювали в 500 млрд кубометрів газу і 50 млн тонн нафти й конденсату, у Прикерченській зоні - 320 млрд кубометрів газу і 126 тонн нафти й конденсату. Крім того, на континентальному ухилі було втрачено 800 млрд кубометрів газу, а також 250 млн тонн нафти й конденсату.
Топ коментарі
+19
а что скажут шоколадные по поводу сдачи вышек бойки русне и теперешних поставках газа и электрики с Херсонщины на крысм?
показати весь коментар
13.12.2016 01:07 Відповісти
+15
Украина потеряла 1,6 трлн куб. м газа из-за оккупации Крыма, - Госгеонедр - Цензор.НЕТ 5929
показати весь коментар
13.12.2016 01:22 Відповісти
+10
какие иски? по версии безальтернативцев тамжынашилюди - онижыдети.
показати весь коментар
13.12.2016 01:09 Відповісти

Завантаження...