Україна втратила 1,6 трлн куб. м. газу через окупацію Криму, - Держгеонадр
Про це повідомив генеральний директор Причорноморського державного регіонального геологічного підприємства Сергій Ошарин, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.
"У нас з анексією Криму практично 80% шельфу Чорного моря де-факто пішло в Росію. Уряд бореться за це усе, але де-факто виходить так", - сказав Ошарин.
Т. в. о. голови Державної служби геології та надр Микола Бояркін, у свою чергу, додав, що сумарні втрати запасів становлять 1,62 трлн. кубометрів газу, а також 426 млн тонн нафти й конденсату.
Зокрема, Україна втратила ресурси у Північно-західній частині Чорноморського шельфу, які оцінювали в 500 млрд кубометрів газу і 50 млн тонн нафти й конденсату, у Прикерченській зоні - 320 млрд кубометрів газу і 126 тонн нафти й конденсату. Крім того, на континентальному ухилі було втрачено 800 млрд кубометрів газу, а також 250 млн тонн нафти й конденсату.
Топ коментарі
+19 Wevelsburg
показати весь коментар
13.12.2016 01:07 Відповісти Посилання +15 Garsia UA
показати весь коментар
13.12.2016 01:22 Відповісти Посилання +10 Wevelsburg
показати весь коментар
13.12.2016 01:09 Відповісти Посилання