7620 відвідувачів онлайн

Окупанти оголосили про завершення будівництва газопроводу "Кубань-Крим"

Будівництво газопроводу з Росії до окупованого нею Криму ("Кубань-Крим") завершено. Зараз на об'єкті проводяться пусконалагоджувальні роботи.

Про це повідомила так званий міністр палива й енергетики Світлана Бородуліна, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Всі будівельно-монтажні роботи закінчені наприкінці листопада. Об'єкт завершено, наразі завершуються роботи з пуску та налагодження. Так що чекаємо введення газопроводу в експлуатацію", - заявила Бородуліна.
Раніше в Мінпаливенерго Росії повідомили, що окупований Крим можуть підключити до газотранспортної системи сусідньої держави в грудні. Водночас введення в експлуатацію газопроводу "Кубань-Крим" заплановане на другий квартал 2017 року.

За планами Росії, газопровід протяжністю 400 кілометрів має з'єднати Росію з Кримським півостровом. Трубопровід необхідний для поставок "блакитного палива" до споруджуваних ТЕС у Сімферополі та Севастополі загальною потужністю 940 мегават.
Топ коментарі
+36
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 8354
показати весь коментар
17.12.2016 19:53 Відповісти
+30
После деоккупации пригодицца. Стройте , казламордые ... Только нормально , а не так как вы для себя привыкли ...
показати весь коментар
17.12.2016 19:42 Відповісти
+26
Пока рядом живут казламордые , всё равно никакой экологии не будет .
показати весь коментар
17.12.2016 19:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
http://abzats.info/uf3kyndteaf5 «Если бы сейчас был референдум, то никто бы не голосовал. Стало в разы хуже! Путин нас ПРЕДАЛ!», - крымчани жалуются.
показати весь коментар
17.12.2016 19:47 Відповісти
Не предал, а цинично и вероломно отымел
показати весь коментар
17.12.2016 23:54 Відповісти
Експерти підтвердили зразки підпису Охендовського, -- Ситник 17.12.2016 19:27 Підозра голові ЦВК Михайлу Охендовському була оголошена після проведення експертизи зразків його підпису. Про це повідомив директор НАБУ Артем Ситник в інтерв'ю Радіо Свобода. "Чесно кажучи, така справа дуже непроста. Дуже довготривала експертиза зразків підпису пана Охендовського. Зазвичай ця експертиза проста. Вона робиться буквально за декілька днів. Але чомусь саме по цій справі експерти дуже довго давали нам цей висновок. Але дали цей висновок позитивний. Тому, відповідно з урахуванням цього висновку і зібраних усіх доказів, була оголошена підозра", - сказав Ситник. Коментуючи клопотання Охендовського про припинення провадження проти нього, директор НАБУ сказав: "Дане клопотання буде розглянуте, відповідно до чинного законодавства, і буде надана відповідь пану Охендовському". Він підкреслив, що "на думку і детективів, і прокурорів, у слідства достатньо доказів, які дають підстави для оголошення цієї підозри". Як відомо, про вручення підозри у незаконному отриманні коштів з "чорної каси" Партії регіонів Охендовському повідомила прес-секретар НАБУ Світлана Оліфір. Охендовський прийшов на допит у Національне антикорупційне бюро у четвер близько 14.00, після чого заявив, що готовий співпрацювати зі слідством. Пізніше глава ЦВК заявив клопотання про закриття кримінального провадження стосовно себе через "нікчемність почеркознавчої експертизи". Він додав, що має достатньо аргументів для спростування усіх тверджень, які містяться у повідомленні про підозру.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/12/17/218470-eksperty-pidtverdyly-zrazky-*******-ohendovskogo-sytnyk
показати весь коментар
17.12.2016 19:48 Відповісти
особисто я би хотів побачити реальні фото цього газопроводу .а також фотогафії "ініргітічіскіх нітей" .по яким йде в Крим світло з **********.
показати весь коментар
17.12.2016 19:50 Відповісти
Дуже важко сфотографувати те... чого немає.
показати весь коментар
17.12.2016 20:07 Відповісти
"Ты суслика видишь ? А он есть ..." (с)
показати весь коментар
17.12.2016 20:11 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 2544
показати весь коментар
17.12.2016 19:50 Відповісти
Сегодня в Абхазии майданят помаленьку. Говорят отопления нет. Ну а чего они хотели ?
Сами вроде как зад кацапам подставили...
А бабло у Кацапстана на всякие там абхазии закончились. Димон сказал же им держаться а они не держатся че-то

https://www.youtube.com/watch?v=cL1aGbD9oeY
показати весь коментар
17.12.2016 19:52 Відповісти
газ с водой вкупе поставляйте ,шоб не заморачиваться... ну и на трубу наймите охрану...
показати весь коментар
17.12.2016 19:52 Відповісти
Сразу газированную воду, можно с сиропом...
показати весь коментар
17.12.2016 20:24 Відповісти
Лучше сразу боярышник.
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 2396
показати весь коментар
17.12.2016 20:30 Відповісти
Прищі на сраці мажуть?)))
показати весь коментар
17.12.2016 21:36 Відповісти
Хіба що зсередини.
показати весь коментар
17.12.2016 21:39 Відповісти
Газ із "вишок Бойка".
показати весь коментар
17.12.2016 19:52 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 8354
показати весь коментар
17.12.2016 19:53 Відповісти
Каратель...
показати весь коментар
17.12.2016 19:57 Відповісти
Как то не заметно построили. С кубани мост строится-= это видел.А газопровод по дну протянули? Наши вообще молчат, как будто ничего не произошло.Хрен поймешь,
показати весь коментар
17.12.2016 19:54 Відповісти
Да и хрен с ними...
показати весь коментар
17.12.2016 19:57 Відповісти
Кое-где " наши " участвуют , вот и молчат.
показати весь коментар
17.12.2016 19:59 Відповісти
миду уже надоело выражать озабоченность
показати весь коментар
17.12.2016 20:02 Відповісти
Потому и молчат...... что кроме матов - слов нет...... просто по приколу посмотреть, как кацапы будут свой газ впихивать в трубы очень узкого диаметра )))))) значит, надо класть новый трубопроводод до несчастных новых ТЭС, которые должны работать на этом газе..... ну... ждемс.... ))))) просто интересно посмотреть, а еще больше - увидеть экономические расчеты!!!!!!!!
показати весь коментар
17.12.2016 20:07 Відповісти






Идёт экзамен на
экономическом факультете ,студенту попался билет торговля с Индией ,он отвечает
-что слонами .Профессор спрашивает , а голубчик ,что еще ,ну, что вы пьёте по
утрам -рассол ,но не знал , что его из Индии возят ?
показати весь коментар
17.12.2016 21:57 Відповісти
Что забыли, когда после постоянных повсеместных по Крыму отключений эл.энергии и бухтений крымчан, им пообещали, что вот протянут 4 энергомоста с Кубани и всё будет чики-чики. Можете представить какой это объем и качество работ по прокладке по дну креченского пролива 4 нитки супермощного и супергерметичного гарантированного от "прострелов" эл.кабеля? Потом постоянно объявляли, что протянута вторая нитка, третья и четвертая, но ни разу нигде это не показали. Строящийся керченский мост хоть иногда в каких-то замороженных фото показывают. А теперь вот начали хвалиться очередным фейком - фантомным газопроводом с Кубани. Его можно проложить либо по дну пролива, либо по воздуху и за неделю это сделать не возможно. Пусть покажут или расскажут где этот газопровод и когда его построили - ноябрь для этого не прокатывает??? Видно россияне уже давно приучены фейковые победные реляции власти принимать на слово.
показати весь коментар
17.12.2016 22:37 Відповісти
Угу , как и про базу на Луне сказали , и про автобан Брест - Владивосток , сказали и побежали искать лужу .
показати весь коментар
17.12.2016 20:03 Відповісти
Ну надо же искать рынок сбыта , если Украина отмахивается , сомнительный ,надо сказать , рынок.
показати весь коментар
17.12.2016 20:03 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 3624
показати весь коментар
17.12.2016 20:00 Відповісти
Почему то я не удивляюсь , что именно газопровод, утраченный украинский рынок сбыта пытаются компенсировать , но крысчанам надо готовится серьезно восполнять недостающее , готовьте гроши островитяне, скоро будете отлавливать "отдыхающих" на больших и заброшенных дорогах.Сие действо -скорее поиск реализации своего газа, чтоб наскрести копейку.
показати весь коментар
17.12.2016 20:01 Відповісти
Продавать газ туда, где его тупо не за что купить, а даже если и купят - то из твоего же кармана - это "наскрести копейку"? Скорее всего это очередные понты для внутреннего потребителя.
показати весь коментар
17.12.2016 20:10 Відповісти
Так надеются же на курортный сезон и мешки с доллярами
показати весь коментар
17.12.2016 20:14 Відповісти
Курортный сезон закончился в 2013-м, а они никак не примут горькую правду.
показати весь коментар
17.12.2016 20:16 Відповісти
Ни хранзузы ,ни итальяшки, ни турки, не хотят давать гарантий , что отдадут своих курортников острову невезения, попили гады краденное у Украины раритетное вино на дурняк и сдымили.
показати весь коментар
17.12.2016 20:19 Відповісти
...евро-халявщикам предъява. ? , или таки куйлу ?
показати весь коментар
17.12.2016 20:27 Відповісти
Дураков и в церкви бьют -скорее крымским халявщикам.
показати весь коментар
17.12.2016 20:31 Відповісти
, , дураков и в церкви бьют. .))) , , респект , Лилия , , улыбнуло. .!!!
показати весь коментар
17.12.2016 21:05 Відповісти
Это ещё цветочки, вот на фейковом "водоканале" уж попилят так попилят. От души, что называется.
показати весь коментар
17.12.2016 20:15 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 493
показати весь коментар
17.12.2016 20:19 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 8210
показати весь коментар
17.12.2016 20:14 Відповісти
Газопровод "Кубань-Крым" построили, теперь пусть воду проводят.
показати весь коментар
17.12.2016 20:19 Відповісти
Да вокруг Крыма воды - целое Черное Море
показати весь коментар
17.12.2016 20:25 Відповісти
И кусок Сиваша. Пей не хочу.
показати весь коментар
17.12.2016 20:34 Відповісти
ху..ло завтра скаже, що поїзд по на повітряних подушках пустив!! ВСЕ, ЩО КАЖЕ засраша

БРЕХНЯ!!! Воно вже нічого не може побудувати, а тільки розрушати. Едине, що з нашого шельфу краде!
показати весь коментар
17.12.2016 20:52 Відповісти
то такой газопровод,как и энергохвост
будем посмотреть
показати весь коментар
17.12.2016 21:11 Відповісти
Тэпєрь зажівьом!!! Слава Сталіну!!! Мост уже тоже почти готов)))))
показати весь коментар
17.12.2016 20:23 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 9965
показати весь коментар
17.12.2016 20:24 Відповісти
В сети выложен список из 700 троллей ФСБ по Украинеhttp://begemot.media/news/v-seti-vylozhen-spisok-iz-700-trollej-fsb-po-ukraine/
показати весь коментар
17.12.2016 20:25 Відповісти
тепер газ у Крим піде з дуже потужного родовища - кубанського
хтось чув про таке?
показати весь коментар
17.12.2016 20:25 Відповісти
По секрету: кацапи проклали трубу великого діаметру щоби тихо втекти з криму на континент. А потім - для руху "човників"-контрабандистів туди-сюди.
- А газ? - спитаєте ви?
- Уявіть собі як кожний кацап набздить, пролізаючи трубою на карачках.
показати весь коментар
17.12.2016 20:26 Відповісти
Не устанет рука кацапа бабло отстёгивать))..
показати весь коментар
17.12.2016 20:28 Відповісти
Вчера исполнилось 100 лет как прибили расПУТИНА, надеюсь, что так долго ждать не придется, и дваПУТИН подохнет или его прирежут пораньше, а триПУТИН(а) как и ваты уже не будет никогда.
показати весь коментар
17.12.2016 20:28 Відповісти
В Керчи у жителей дома из-за скачка напряжения перегорела вся бытовая техника. Напряжение достигало 360 вольт
https://t.co/CWeaXCAFN2 http://kerch.fm/2016/12/17/v-kerchi-u-zhiteley-doma-iz-za-skachka-napryazheniya-peregorela-bytovaya-tehnika.html …
показати весь коментар
17.12.2016 20:30 Відповісти
ой , но не убило же никого , ,,,,.что тоже пичалька ,,,
показати весь коментар
17.12.2016 21:06 Відповісти
Зараз вилізе з туалету типу сортир відомий троль "фео пронт" і почне кричати що ніфіга у керчі не згоріло, оскільки напруги як не було, так і нема.
показати весь коментар
17.12.2016 23:14 Відповісти
А знали ли вы,что кацапы на самом деле Андрофаги
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 2879

◉ Андрофа́ги (Androfagoi, грец. ανηρ, ανθρωπος - людина, φαγος -поїдаючий) - букв. людоїди, каннібали.
◉ Грецький історик Геродот (484-425 до Р. X.) пише, що на північ від Скитської держави (с. т. на просторі теперішньої Московщини. - П. Ш.) живе нарід андрофаґи (що означає «людожери»). Він пише, що той нарід є якийсь особливий, цілком відмінний від скитів, говорить не скитською мовою, не має ніяких законів, має найдикіші звичаї, вони є мисливці-кочовики і людожери. Не тяжко вгадати в тому народі прапредків нинішніх москвинів. Факт людожерства прамосквинів підтверджує і ******* археологія. http://www.ar25.org/article/androfagy-etnichne-korinnya-ta-vichna-zhorstokist-moskvyniv.html
показати весь коментар
17.12.2016 20:31 Відповісти
Все это на сегодня туфта . Ключевая фраза - "ввод в эксплуатацию газопровода "Кубань-Крым" определен на второй квартал 2017 года"
"Зенит - Арена" тому пример первый матч должен был состояться в марте 2009 г.
До сих пор строят
показати весь коментар
17.12.2016 20:35 Відповісти
, , согласен , , Фрол , , мине это напоминает обещания петра алексеевича про безвиз , зарплаты по три двести и еще кучу клятвенных обещаний , , шо вот завтра , усе разрулю , войну за неделю закончу , , и прочая хрень ,,, ,,,,,пообещать ..--..не жениться . )))
показати весь коментар
17.12.2016 21:10 Відповісти
https://www.facebook.com/profile.php?id=100008155727742 Влад Пономарь
Про нефть и рубль.
Я каждый день делаю фундаментальные обзоры про нефть и рос. экономику и, тем не менее, за последние дни пришло множество сообщений в лс и в комментах к статьям- с просьбой прокомментировать рост цен на нефть и укрепление рубля, иногда даже такого плана-«это все, конечно, хорошо, ваше бла-бла-бла, но нефть растет и рубль укрепляется». Я уже отвечал на эти вопросы своими отдельными постами, Оk, еще раз, нет проблем.
Почему растет нефть.
Читать дальше: - https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1818705301744643&id=100008155727742
показати весь коментар
17.12.2016 20:40 Відповісти
https://censor.net/user/224845

Нуда хорошо, что лапша у тебя на ушах прибавляется! БУДЕТ, ЧТО ЕСТЬ!

Сам пишу и сам читаю.. это о засраше!
показати весь коментар
17.12.2016 20:56 Відповісти
- Да, не получилось что-то с энергомостом...
- Так конечно - медь-то из кабелей всю сперли!
- Совсем всю?
- До граммулечки всю вытащили. Сволочи.
- Так у нас теперь там что - не кабели. а шланги, получается?
- Ну да...
- Так давайте по этим шланго-кабелям газ качнем!!!
показати весь коментар
17.12.2016 20:45 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 1916
показати весь коментар
17.12.2016 21:11 Відповісти
*Населена ватниками!*
показати весь коментар
18.12.2016 11:40 Відповісти
то нехай кацикі МАРНУЮТ гроші своїх платників та майбутнє своїх пінсіанєрав))
показати весь коментар
17.12.2016 21:23 Відповісти
Весёлая жизнь настала у крысчан. Хоть начали сторить мосты, линии передач, газопроводы, электростанции. А раньше всё это было им не нужно. Хорошую головную боль приобрело себе *****.
показати весь коментар
17.12.2016 21:25 Відповісти
Крим висмокче з дураши всі соки.
показати весь коментар
17.12.2016 21:27 Відповісти
масква и замкадье уже ропщут , типа нафик нам крым-обуза ,,,,.
показати весь коментар
17.12.2016 21:33 Відповісти
Пригодится. Всё равно Крым и Кубань вернутся на родину.
показати весь коментар
17.12.2016 21:34 Відповісти
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 7153
показати весь коментар
17.12.2016 21:38 Відповісти
Ну теперь заживут на Крыму! Энергомост типа есть, теперь типа газопровод есть. ))))
А газ планируют из Крыма поставлять, как обычно, или на бумаге?
показати весь коментар
17.12.2016 23:04 Відповісти
Чи збираються кацапи будувати лінію пневмопошти в крим, щоби кидати крисчанам готівкові фублі (пенсії, "похоронні"), продукти та презервативи. Останні - щоби хоч якось регулювати народжуваність олігофренів від п'яних курортників і місцевої обслуги.
показати весь коментар
17.12.2016 23:21 Відповісти
Хто внесе ясність: Кисельов здох чи це фейк?
показати весь коментар
17.12.2016 23:31 Відповісти
Это было бы слишком хорошо. Скорее фейк.
показати весь коментар
18.12.2016 00:22 Відповісти
Украинское правительство продажных барыг поставляло газ на оккупированные территории ,поставляло до последнего электрику.... Вообщем иудушки с лоснящимися харями делали всё что бы оккупанты не испытывали неудобств
показати весь коментар
17.12.2016 23:48 Відповісти
Справді? Треба перевірити. Перекрутити краник на газовій трубі в Крим. І легко перевірити, чи це не черговий піз**ьож кацапів. Як це у них з їхніми "енергомостами" було.
показати весь коментар
18.12.2016 00:15 Відповісти
С Украины, газ в Крым не поставлялся, а в летний период газ поставлялся из Крыма!
показати весь коментар
18.12.2016 10:06 Відповісти
Газопровод достроили. На Кубани подтвердили что уже получены первые кубометры крымского газа.
показати весь коментар
18.12.2016 02:28 Відповісти
На месте Крымчан, я бы особо не радовался.
Насколько я помню Крым полностью обеспечивал себя газом (был даже избыток). С учетом того, что кацапы с помощью "вышек Бойко" бурят новые скважины можно предположить, что газ будут поставлять не в Крым, а из Крыма!!!
показати весь коментар
18.12.2016 10:04 Відповісти
Зрада! Долбаные оккупанти! Всё строят и строят...