Окупанти оголосили про завершення будівництва газопроводу "Кубань-Крим"
Про це повідомила так званий міністр палива й енергетики Світлана Бородуліна, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.
"Всі будівельно-монтажні роботи закінчені наприкінці листопада. Об'єкт завершено, наразі завершуються роботи з пуску та налагодження. Так що чекаємо введення газопроводу в експлуатацію", - заявила Бородуліна.
Раніше в Мінпаливенерго Росії повідомили, що окупований Крим можуть підключити до газотранспортної системи сусідньої держави в грудні. Водночас введення в експлуатацію газопроводу "Кубань-Крим" заплановане на другий квартал 2017 року.
За планами Росії, газопровід протяжністю 400 кілометрів має з'єднати Росію з Кримським півостровом. Трубопровід необхідний для поставок "блакитного палива" до споруджуваних ТЕС у Сімферополі та Севастополі загальною потужністю 940 мегават.
Топ коментарі
+36 Глеб123
показати весь коментар
17.12.2016 19:53 Відповісти Посилання +30 Harib Da
показати весь коментар
17.12.2016 19:42 Відповісти Посилання +26 Harib Da
показати весь коментар
17.12.2016 19:44 Відповісти Посилання