9999 відвідувачів онлайн

Окупанти оголосили про завершення будівництва газопроводу "Кубань-Крим"

Про це повідомила так званий міністр палива й енергетики Світлана Бородуліна, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Крим.Реалії.

"Всі будівельно-монтажні роботи закінчені наприкінці листопада. Об'єкт завершено, наразі завершуються роботи з пуску та налагодження. Так що чекаємо введення газопроводу в експлуатацію", - заявила Бородуліна.
Раніше в Мінпаливенерго Росії повідомили, що окупований Крим можуть підключити до газотранспортної системи сусідньої держави в грудні. Водночас введення в експлуатацію газопроводу "Кубань-Крим" заплановане на другий квартал 2017 року.

За планами Росії, газопровід протяжністю 400 кілометрів має з'єднати Росію з Кримським півостровом. Трубопровід необхідний для поставок "блакитного палива" до споруджуваних ТЕС у Сімферополі та Севастополі загальною потужністю 940 мегават.
Топ коментарі
+36
Оккупанты объявили о завершении строительства газопровода "Кубань-Крым" - Цензор.НЕТ 8354
показати весь коментар
17.12.2016 19:53 Відповісти
+30
После деоккупации пригодицца. Стройте , казламордые ... Только нормально , а не так как вы для себя привыкли ...
показати весь коментар
17.12.2016 19:42 Відповісти
+26
Пока рядом живут казламордые , всё равно никакой экологии не будет .
показати весь коментар
17.12.2016 19:44 Відповісти

Завантаження...