9157 відвідувачів онлайн

Держкіно виділить 24 млн грн на фільм "Кіборги" режисера Сеітаблаєва

Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією "Ідас-філм" контракт на надання проекту "Кіборги" державної фінансової підтримки в розмірі 23 973,6 тис. грн. Загальна вартість виробництва фільму - 47 947,2 тис. грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Держкіно, повнометражний фільм "Кіборги" став одним із переможців Восьмого конкурсного відбору Держкіно. Режисером стрічки є Ахтем Сеітаблаєв, автором сценарію - Наталя Ворожбит, продюсером - Іванна Дядюра.

Драма "Кіборги" - це історія про легендарних "кіборгів", захисників Донецького аеропорту. Фільм розповість історію одного бойового чергування протягом кількох тижнів у вересні 2014-го.

Режисер стрічки Ахтем Сеітаблаєв заявив: "Моя мета - зберегти пам'ять про легендарних "кіборгів", а кіно є одним з найкращих засобів, щоб це зафіксувати".

Читайте також: Тепер держава може фінансувати виробництво серіалів та анімації, - глава Держкіно Іллєнко
Топ коментарі
+9
Вот это всема конечностями за! Только нормальный фильм надо снять, а не кацапское мыло.
показати весь коментар
19.12.2016 16:07 Відповісти
+5
Не забываем, что потеря Донецкого Аэропорта произошла из-за вмешательства ОБСЕ. А так бы до сих пор там были. Но и за то спасибо нашим. Они дали пример, что Рашку можно остановить.
показати весь коментар
19.12.2016 16:12 Відповісти
+4
Гідна справа... З Богом хлопці...
показати весь коментар
19.12.2016 16:22 Відповісти

Завантаження...