7137 відвідувачів онлайн

"Світлодарська дуга вже не дуга. Контрабаса теж немає", - комбат "Філін"

Командир батальйону "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко "Філін" заявив, що ЗСУ "вирівняли" Світлодарську дугу і припинили контрабанду.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.

Він зазначив: "Світлодарська дуга. Вже не дуга. Підрівняли. Контрабаса теж немає. Закрутили".

Читайте також: "Армію треба готувати до реальної локальної війни", - журналіст
Топ коментарі
+80
вот ето молодцы так держать
показати весь коментар
26.12.2016 22:44 Відповісти
+62
Гарний подарунок на Різдво.
показати весь коментар
26.12.2016 22:45 Відповісти
+39
Боярышник только на новогодний стол.....благородный напиток...однако...
показати весь коментар
26.12.2016 23:01 Відповісти

Завантаження...