"Світлодарська дуга вже не дуга. Контрабаса теж немає", - комбат "Філін"
Командир батальйону "Донбас-Україна" В'ячеслав Власенко "Філін" заявив, що ЗСУ "вирівняли" Світлодарську дугу і припинили контрабанду.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він написав у Фейсбуці.Він зазначив: "Світлодарська дуга. Вже не дуга. Підрівняли. Контрабаса теж немає. Закрутили".
Топ коментарі
+80 ИВАН ИВАНОВ #375102
показати весь коментар
26.12.2016 22:44 Відповісти Посилання +62 Чубака
показати весь коментар
26.12.2016 22:45 Відповісти Посилання +39 Прощай немытая раССея
показати весь коментар
26.12.2016 23:01 Відповісти Посилання