Протягом минулої доби на передовій бойових втрат не було
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це під час брифінгу повідомив речник Міноборони України, полковник Олександр Мотузяник.
"Протягом доби в результаті бойових дій жоден військовий не загинув і не був поранений", - сказав полковник.
При цьому, відповідаючи на питання журналістів, Мотузяник заявив, що за минулу добу сили АТО зазнали "небойових санітарних та безповоротних втрат".
"Вчора ближче до вечора поблизу Мар'їнки в одному з підрозділів ЗСУ стався інцидент. Загинули двоє військових і двоє були поранені. Мав місце факт порушення правил поводження зі зброєю і порушена заборона на вживання алкоголю", - повідомив він.
Триває розслідування інциденту.
"Протягом доби в результаті бойових дій жоден військовий не загинув і не був поранений", - сказав полковник.
При цьому, відповідаючи на питання журналістів, Мотузяник заявив, що за минулу добу сили АТО зазнали "небойових санітарних та безповоротних втрат".
"Вчора ближче до вечора поблизу Мар'їнки в одному з підрозділів ЗСУ стався інцидент. Загинули двоє військових і двоє були поранені. Мав місце факт порушення правил поводження зі зброєю і порушена заборона на вживання алкоголю", - повідомив він.
Триває розслідування інциденту.
https://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn# https://www.facebook.com/babchenkoa/posts/958451894255044 1 ч ·
Фото телеканала "Звезда" (с)
Странно. Почему русские козломордые свинособаки так хотят иметь украинское гражданство, что готовы даже платить за это довольно большие деньги?