9467 відвідувачів онлайн
2 022 18

Воду в Авдіївку подаватимуть по годинах, - Жебрівський

Про це в ефірі 112 Україна заявив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, передає Цензор.НЕТ.
"Учора після сьомої вечора був обстріл і було знеструмлено одну з ліній, Донецьку фільтрувальну станцію відключено. Але воду подають в Авдіївку по годинах. Ще в принципі сьогодні-завтра погодинна подача води буде", - прокоментував ситуацію голова Донецької ВЦА.
Він також зазначив, що військово-цивільна адміністрація Авдіївки вже подала заявку в спільний координаційний центр на ремонт пошкоджених електромереж. "Найближчим часом очікуємо, що після восьмої ранку вийдемо на ремонт. Наша сторона вже дала дозвіл, очікуємо дозволу від російської сторони і після цього вийдуть ремонтники. Сподіваюся, здорового глузду вистачить і обстрілювати ремонтників не будуть", - вважає Павло Жебрівський.
Голова Донецької ВЦА також зазначив, що Авдіївський коксохімічний завод підключив одну з батарей і в будинках мешканців Авдіївки є тепло.

Читайте також: Бойовики обстрілюють із мінометів житловий сектор Красногорівки: важко поранено чоловіка, - Аброськін
Топ коментарі
+11
https://vk.com/ukraina_bez_moskaliv?w=wall-55604334_561017 Молодший лейтенант медичної служби Тетяна Іваненко. Витягнула з під обстрілів 16 воїнів! Ось такі наші українські дівчата!! Герою Слава!!! Вода в Авдеевку будет подаваться по часам, - Жебривский - Цензор.НЕТ 1660
показати весь коментар
12.01.2017 08:59 Відповісти
+5
МАКСИМАЛЬНЫЙ РЕПОСТ!!! ЗАСТАВИМ СТБ УБРАТЬ ПОКЛОННИЦУ ПУТИНА С ЭКРАНОВ УКРАИНЫ
СТБ УБЕРИТЕ это "чудо кулинарии" с экранов Украины ПОКА МЫ НЕ УБРАЛИ ВАШ КАНАЛ СО СВОИХ ТЕЛЕВИЗОРОВ!!! Пусть варит свое "зелье ненависти к Украине" там где Новый год на час пораньше и гимн "покрасивше", да рядышком с президентом который убивает УКРАИНЦЕВ!!!!! "Адин народ да пад водочку? 52 два кременчужанина погибло, чтобы ты прославляла Путина и ржала с нашего гимна. Жаль, что твоей семьи не коснулось горе. Может бы ума добавилось",
http://varota.com.ua/2017/01/03/my-adin-narod-davajte-za-rossiyan-vypem-******-putina-i-preziraet-ukrainu-socseti-vzbesila-prorossijskaya-vedushhaya-stb-video/ http://varota.com.ua/…/my-adin-narod-davajte-za-rossiyan-v…/
показати весь коментар
12.01.2017 08:56 Відповісти
+5
Вода в Авдеевку будет подаваться по часам, - Жебривский - Цензор.НЕТ 2988
показати весь коментар
12.01.2017 08:57 Відповісти

Завантаження...