9371 відвідувач онлайн

Кубів: Ми міняємо модель розвитку економіки України

Уряд України в 2017 році змінює модель розвитку економіки і закладає в її основу зростання інвестиційного попиту і збільшення обсягів експорту.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Степан Кубів на урядовому семінарі "Економічний розвиток регіонів: стратегія та інструменти залучення інвестицій і підвищення експортного потенціалу".

"Ми змінюємо модель розвитку економіки. Якщо попередня модель базувалася на розширенні споживчого попиту, то тепер основними факторами зростання стануть експорт, інвестиційний та інноваційний попит. Зараз ми обговорюємо проект інноваційного розвитку промисловості України, стратегічно ми її бачимо до 2025 року", - сказав Кубів.

За його словами, ключовими пріоритетами такого розвитку повинні стати зростання продуктивності праці в переробці, зростання зайнятості в переробці до 2,3 мільйона людей з 1,3 мільйона осіб, збільшення частки промислових товарів у структурі експорту до 75-80%, зменшення енергоємності виробництва до 1,5% з 7%, а також вихід на нові ринки, серед яких країни Азії і Африки.

Також читайте: "Запустити маховик економічного розвитку - ключове завдання, яке ми ставимо перед собою на цей рік", - Гройсман

"Мета - збільшення ВВП на душу населення з 2 тисяч доларів до 5 тисяч доларів. Три головні завдання - прискорення впровадження технологій, посилення конкурентоспроможності національного товаровиробника, формування потужних вертикально інтегрованих структур на базі національних виробників", - сказав Кубів.

Раніше прем'єр-міністр України Володимир Гройсман зазначив, що Україна повинна використовувати свої можливості для того, щоб відійти від сировинного типу економіки і перейти до створення національного продукту і завоювання світових товарних ринків.

Уряд закладає у 2017 році зростання економіки на рівні 3%.
Топ коментарі
+26
Кубив: Мы меняем модель развития экономики Украины - Цензор.НЕТ 5413
показати весь коментар
23.01.2017 13:21 Відповісти
+20
У еврея дохнут куры не по дням, а по часам. Расстроился еврей и решил ехать к рабби в синагогу. Приезжает и говорит:
- Помоги, рабби, куры дохнут.
- А ты повесь над курятником кружочек из бумаги, они и перестанут дохнуть.
Проходит неделя, вторая, все равно дохнут. Опять приезжает еврей к рабби.
- А ты повесь над курятником квадрат из бумаги, обязательно поможет.
Проходит неделя, все куры померли. Еврей приходит к рабби и говорит:
- Все куры сдохли, ничего не помогло.
- Жаль, а у меня еще столько идей моделей было...
показати весь коментар
23.01.2017 13:21 Відповісти
+17
Этот Кубив уже поработал в банковской сфере.
Теперь внесет свой вклад в экономику страны в целом. Бедная экономика...
показати весь коментар
23.01.2017 13:21 Відповісти

Завантаження...