7324 відвідувача онлайн
9 544 25

Вартість проїзду в деяких маршрутках Конотопа знизилася до 2,50 грн

Про це повідомив заступник міського голови Ігор Степанченко, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на міський сайт 05447.

Щоправда, це стосується лише тих приватників, у яких, за словами Степанченка, "прокинулася совість і здоровий глузд".
Отже, від сьогодні тариф на маршрутах №6; 8; 11 і 15 становитиме 2.50 грн.

Читайте також: Водії бориспільських маршруток влаштували страйк

Для комунального транспорту, а це маршрутки №4, 6, 12, 16 і 16-а, зберігається колишня ціна за проїзд, вона і надалі становитиме 3 гривні. "Вони є сумлінними перевізниками і в змовах не брали участі", - пояснив Степанченко .
Вартість проїзду в трамваї становить 1.50 грн, для пільгових категорій - безкоштовно.
Підприємство "Корунд С" та інші приватники залишаються непохитно на позиціях у 5-6 грн.
Також читайте: Проїзд у київських маршрутках із 21 січня подорожчає на 1 грн: це пов'язано з підняттям мінімальної зарплати, - КМДА

Як повідомляється, на вихідних у місті страйкували маршрутники. Обурений таким відвертим саботажем, Конотопський міський голова розірвав угоду з найбільш войовничо налаштованими приватними перевізниками.
Також стало відомо, що сьогодні о 13:30 силами трамвайного автопарку почне свій рух маршрут №4 (Загребелля - 3 школа). Поки що на маршруті один автобус.
Через 2-3 дні планують запустити маршрут №5 (Порт - с. Калинівка).
Топ коментарі
+9
2.5 и получается что выгодно, а у нас 4 грн. и эти уроды стонут что несут убытки...
показати весь коментар
23.01.2017 15:59 Відповісти
+7
Конотоп - город известный.
Стоимость проезда в некоторых маршрутках Конотопа снизилась до 2,50 грн - Цензор.НЕТ 1177
показати весь коментар
23.01.2017 15:59 Відповісти
+5
УРААА - все в Конотоп!
показати весь коментар
23.01.2017 15:57 Відповісти

Завантаження...