5085 відвідувачів онлайн

"Це цілеспрямована акція російських спецслужб", - Геращенко про випадки антисемітизму в Україні

Російські спецслужби поширювали в Україні антисемітські настрої, переконаний нардеп Антон Геращенко.

Як передає Цензор.НЕТ, про це він сказав в ефірі телеканалу "112 Україна".

Депутат нагадав, що наприкінці минулого року в Україні пройшла хвиля правопорушень антисемітської спрямованості.
"Ви, напевно, пам'ятаєте, як у листопаді раптом з'явилася новина, що підкинута свиняча голова на могилу шановного євреями Цадика в Умані. Також була інформація, що в Чернівцях під час візиту спікера ізраїльського Кнесету, раптом з'явилися написи антисемітського змісту. У листопаді-грудні поширювалися антисемітські книжки. Можу заявити, що це не просто спонтанний сплеск, це знову-таки цілеспрямована акція російських спецслужб для сіяння антисемітських настроїв в Україні", - заявив Геращенко.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": Невідомі осквернили в Умані могилу цадика Нахмана, обливши вхід у могильний комплекс червоною фарбою і підкинувши в синагогу свинячу голову. ВIДЕО

На думку нардепа, спецслужби країни-агресора сприяють розвитку криміногенної ситуації в Україні. "Безумовно, зростання криміногенної ситуації йде xthtp зубожіння населення. Російські спецслужби підігрівають ситуацію, тому що вона буде негативно впливати на загальну стабільність в Україні", - переконаний він.

Зазначимо, що в Білгород-Дністровському Одеської області вандали осквернили Пам'ятний знак жертвам Голокосту. У зв'язку з подією в Єврейському фонді України звернулися до місцевої влади з вимогою відновити пам'ятник і забезпечити належну охорону місць поховання жертв фашизму в Одеській області.
Нагадаємо, в Умані Черкаської обл. 21 грудня осквернили синагогу. Група неонацистів увірвалася на могилу єврейського праведника Рабі Нахмана і, вигукуючи антисемітські образи (вони були російською мовою), кинула свинячу голову з вирізаною свастикою, пакети з червоною фарбою у кімнату, використавши сльозогінний газ перед втечею. Вандали також залили кров'ю підлогу і стіни молитовного будинку. На щастя, ніхто не постраждав.
Топ коментарі
+29
Акція російських спецслужб це призначення губернатором Одещини сепаратиста Стєпанова, на додачу до агента ФСБ Труханова який обраний мером Одеси! А ще є мент-сепаратист Головін, який керує одеським УМВС, він раніше працював з Поклонською в Криму над однією справою, а ще раніше працював та жив в Луганську! А ще в Одесі багато сепаратистів на відповідальних посадах, тому повторення антиукраїнського мятежа це тільки питання часу. Нагадаю відео як поліція Одеси, одеське СБУ та внутрішні війська разом з прокуратурою та судами один раз вже зрадили Україну, досі ніхто не арештований та не засуджений!

https://youtu.be/DBS1Nt9qQWI Одесские милиционеры бросили щиты и отказались защищать здание УВД.
показати весь коментар
23.01.2017 23:42 Відповісти
+25
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
23.01.2017 23:41 Відповісти
+25
Ох эти российские спец службы, опять отпустят под залог коррупционеров, распилят очередной транш МВФ и его подбросят на счета честных чиновников. До какой наглости дошли покупают особняки и в тихаря переписывают их в собственность членам семей правительства.
показати весь коментар
24.01.2017 00:02 Відповісти

Завантаження...