10193 відвідувача онлайн

Перший постріл у Княжичах зробив співробітник Держслужби охорони, - Луценко

Першим вогонь під час подій в Княжичах відкрив співробітник Держслужби охорони, вистріливши в повітря.

Про це розповів Генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспрессо.TV.

"Із того, що ми бачимо на відео, першим вистрілив співробітник Держслужби охорони, який перебував за кам'яною стіною від майбутнього місця перестрілки", - сказав Луценко.

Читайте також: Керівництво операції в Княжичах можуть звинуватити за статтею "умисне вбивство", - Луценко

За його словами, співробітник Держслужби охорони вистрілив у повітря, після чого почалася перестрілка між співробітниками правоохоронних органів.

Також Луценко додав, що є ймовірність того, що будинок у Княжичах, який намагалися пограбувати злочинці, міг бути пограбований повторно: співробітники Держслужби охорони могли винести з нього елітний алкоголь.

Читайте також: Після трагедії в Княжичах за результатами службового розслідування звільнено 8 осіб, - Аваков

Як повідомляв Цензор.НЕТ, у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Київської області внаслідок перестрілки загинули 5 правоохоронців.

Двоє співробітників належали до Держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками, і ще один - співробітником спецпідрозділу КОРД.

За повідомленням народного депутата Антона Геращенка, перестрілка сталася випадково, через непорозуміння під час виконання операції із затримання злочинців.

Прокуратура Київської області здійснює досудове розслідування інциденту.

Читайте також: Службове розслідування трагедії в Княжичах завершено, - Нацполіція
Топ коментарі
+56
...Стрельбу в Княжичах открыла Госохрана, - Луценко - Цензор.НЕТ 3805
показати весь коментар
29.01.2017 22:13 Відповісти
+42
Грабили мусора,КОРД-Беркут их прикрывал,ДСОшники приехали на вызов по сработавшей сигнализации,задержали мусаров,ну а Беркут всех перестрелял заметая следы. Все остальное бред.
показати весь коментар
29.01.2017 22:19 Відповісти
+41
Это те которых расстреляли алкоголь могли вынести? А возле трупов лежали бутылки с алкоголем или они пока до машины дошли всё выпили, а пустыми бутылками закусили? Вам месяц понадобился, чтобы с этим разобраться. Очередная туфта, чтобы спрятать концы в воду, бояться признаться, что мусора из корда грабили дома, а когда ДэСэОшники хотели их прихватить на горячем, их просто расстреляли.
показати весь коментар
29.01.2017 22:18 Відповісти

Завантаження...