Перший постріл у Княжичах зробив співробітник Держслужби охорони, - Луценко
Першим вогонь під час подій в Княжичах відкрив співробітник Держслужби охорони, вистріливши в повітря.
Про це розповів Генпрокурор Юрій Луценко, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Еспрессо.TV."Із того, що ми бачимо на відео, першим вистрілив співробітник Держслужби охорони, який перебував за кам'яною стіною від майбутнього місця перестрілки", - сказав Луценко.
За його словами, співробітник Держслужби охорони вистрілив у повітря, після чого почалася перестрілка між співробітниками правоохоронних органів.
Також Луценко додав, що є ймовірність того, що будинок у Княжичах, який намагалися пограбувати злочинці, міг бути пограбований повторно: співробітники Держслужби охорони могли винести з нього елітний алкоголь.
Як повідомляв Цензор.НЕТ, у ніч на 4 грудня в селищі Княжичі Київської області внаслідок перестрілки загинули 5 правоохоронців.
Двоє співробітників належали до Держслужби охорони, двоє були поліцейськими розвідниками, і ще один - співробітником спецпідрозділу КОРД.
За повідомленням народного депутата Антона Геращенка, перестрілка сталася випадково, через непорозуміння під час виконання операції із затримання злочинців.
Топ коментарі
+56 avengers
показати весь коментар
29.01.2017 22:13 Відповісти Посилання +42 злой крот
показати весь коментар
29.01.2017 22:19 Відповісти Посилання +41 Герхард Шрёдер
показати весь коментар
29.01.2017 22:18 Відповісти Посилання