10233 відвідувача онлайн

У ПАРЄ закликали проросійських сепаратистів негайно припинити наступ на Авдіївку

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт ПАРЄ.
"Ми закликаємо проросійських сепаратистів негайно припинити свій наступ у напрямку Авдіївки, а також обстріли житлових районів, які можуть призвести до гуманітарної катастрофи і необхідності евакуювати цивільне населення. Усі сторони повинні беззастережно дотримуватися угоди про припинення вогню і відвести важке озброєння з узгодженої забороненої зони відповідно до Мінських домовленостей", - наголосили доповідачі.

Дивіться також: Захоплений у полон біля Авдіївки бойовик "ДНР" дав перші свідчення, - СБУ. ВIДЕО

Нагадаємо також, що від ранку 29 січня бойовики почали активні наступальні дії в районі Авдіївської промзони.

Після двох днів загострення українські воїни змогли зайняти позиції бойовиків і поліпшити своє тактичне положення на цій ділянці лінії зіткнення. Також повідомлялося і про втрати серед українських вояків.

30 січня внаслідок обстрілів бойовиків Авдіївка залишилася без електрики, води і тепла.

Увечері 30 січня в Авдіївці було оголошено надзвичайний стан.
ерело:

Учора, 31 січня ремонтні бригади не змогли розпочати роботи, оскільки російська сторона СЦКК так і не надала підтвердження припинення вогню в Авдіївці.

У місті створено оперативний штаб для допомоги населенню. Уранці 1 лютого бойовики знову намагалися штурмувати позиції ЗСУ поблизу Авдіївки.

За даними Нацполіції, станом на ранок 1 лютого 6 мирних жителів поранено, 26 будинків пошкоджено в Авдіївці в результаті обстрілів бойовиками міста з 29 січня. Джерело: https://censor.net/ua/n425905Пізніше стало відомо про загибель мирної жительки.

Сьогодні, 1 лютого голова Донецької ВЦА Павло Жебрівський повідомив, що російська сторона в СЦКК надала письмове підтвердження гарантій припинення вогню в Авдіївці до 17:00.
Топ коментарі
+4
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
01.02.2017 14:54 Відповісти
+4
Горький опыт Сирии учит нас не слушать ********** из Европы. Надеяться нужно только на собственные силы, только на себя. Это уже аксиома.
показати весь коментар
01.02.2017 14:54 Відповісти
+3
Чому ніхто не задається питанням - як сепаратисти можуть бути "проросійськими" ?! Якщо вони проросійські , то це колаборанти , а не сепаратисти і відповідає за них РФія !!!
показати весь коментар
01.02.2017 14:37 Відповісти

Завантаження...