Виставку художника Чичкана, раніше розгромлену невідомими, відкриють повторно
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він заявив на Facebook.
"Завтра Центр візуальної культури перевідкриває мою виставку. А точніше, відкриває виставку, яка пережила насильство", - пише художник.
"Вчора ветерани АТО, військові та волонтери, написали лист, в якому засудили напад на мою виставку", - додав Чичкан.
"Саме нападники, насамперед усі ті, хто спровокував напад, тиражуючи в інтернеті мої роботи і створюючи весь цей скандал, винесли на загал і перетворили моє маргінальне висловлювання (загалом адресоване правій та лівій субкультурам) на подію, що циркулює тепер в усіх українських та міжнародних новинах. Я ж діяв винятково у площині сучасного мистецтва, на території критичного мислення і свободи художнього вираження, сподіваючись на обговорення хіба що у вузькому колі однодумців і фахівців. Я лише створив виставку про те, що мені болить і про що я мрію, і я впевнений, що мав на це право, оскільки у своїх роботах нікого не оббріхував, не розпалював ворожнечі, не закликав до насилля. Це все робили ультраправі", - підкреслив художник.
Нагадаємо, раніше невідомі розгромили виставку українського художника Давида Чичкана "Втрачені можливості", яка була відкрита в Центрі візуальної культури в Києві.
Топ коментарі
+20 Лео Кот
показати весь коментар
11.02.2017 21:29 Відповісти Посилання +16 бостууга
показати весь коментар
11.02.2017 20:28 Відповісти Посилання +14 saimansay
показати весь коментар
11.02.2017 20:34 Відповісти Посилання