7233 відвідувача онлайн
5 518 84

Третій енергоблок Запорізької АЕС відключено від енергомережі для ремонту, - Міненерговугілля

16 лютого 2017 року 00:01 енергоблок №3 Запорізької АЕС відключено від енергомережі і виведено в плановий середній ремонт тривалістю 270 діб (до 24:00 13 листопада 2017 року).

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі Міненерговугілля.

На цей час на Запорізькій АЕС в роботі 5 енергоблоків.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було.

Читайте також: Співробітники СБУ проводять обшуки на Запорізькій АЕС

Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ЗАЕС і прилеглій території не змінювався та перебуває в межах чинних норм.

Довідково

Запорізька АЕС - найбільший енергетичний об'єкт в Україні та Європі зі встановленою потужністю 6 000 МВт. На ЗАЕС експлуатують 6 енергоблоків потужністю 1 млн кВт кожен. Перший енергоблок було введено в експлуатацію у 1984 р., другий - у 1985 р., третій - у 1986 р., четвертий - у 1987 р., п'ятий - у 1989 р., шостий - у 1995 р.

Також читайте: НС в енергетиці діятиме максимум 2 місяці, - Насалик

Останніми роками станція виробляє понад 50% усієї електроенергії, виробленої атомними станціями України, і більш ніж 23% від загального виробітку електроенергії в країні.
Топ коментарі
+53
а про віяльні відключення грося був прав. все для цього роблять.....
показати весь коментар
16.02.2017 10:40 Відповісти
+51
Відключення блоку найбільшої в Європі АЕС в момент дефіциту генерації, це диверсія! Влада розпочала диверсійні дії проти народу України!
показати весь коментар
16.02.2017 10:40 Відповісти
+32
Я так понял, барыжный кабмин отключает энергоблоки, что-бы начать веерные отключения, типа, мы-же предупреждали.
показати весь коментар
16.02.2017 10:41 Відповісти

Завантаження...