"Розмова була дуже важкою", - Садовий розповів про зустріч із Порошенком
Президент Петро Порошенко запросив на зустріч мера Львова Андрія Садового для розмови про блокаду окупованого Донбасу.
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це Садовий розповів у коментарі "Українській правді".
"Вранці я розмовляв із Аваковим. Коли ми були у Авакова, міністр повідомив, що Президент знає про нашу зустріч і запрошує мене на чай. Це було спонтанне запрошення", - сказав він.
За словами мера Львова, зустріч із Порошенком відбувалася у присутності міністра внутрішніх справ.
"Ми досить довго спілкувались на різні теми, розмова була дуже непростою. Моє перше запитання було про наших воїнів, волонтерів, які перебувають у полоні, як їх звільняти. Президент дав своє розуміння, як він бачить цей складний процес. Моя позиція проста: якщо треба поміняти на наших хлопців 100-200-300-400-500-600, треба міняти! Треба звільнити всіх українців, які опинилися в біді. Президент висловив своє бачення", - розповів Садовий.
"Також ми розмовляли про блокаду, звучали прізвища Семенченка, Соболєва, Пастуха. Він аргументував, що і як треба робити. Я маю своє розуміння щодо цього. Розмова була дуже важкою, Аваков здебільшого слухав", - додав він.
Ясный пень, что разговор был тяжёлый... Порошенко и дальше настаивает, невзирая ни на что, за торговлю со своими торговыми партнёрами - рашистскими оккупантами и лугандонскими террористами...
Порошенко мать родную зарежет за деньги, не то что Украину сдаст пуйлу за липецкую фабрику и гешефт с пуйлом.