6192 відвідувача онлайн
12 000 85

Меркель підтримала Нідерланди в конфлікті з Ердоганом

Нідерланди можуть розраховувати на підтримку і солідарність Німеччини.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ЛIГАБiзнесIнформ, про це Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель повідомила на економічному форумі в Мюнхені, розкритикувавши висловлювання президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана, який раніше порівняв владу Нідерландів із нацистами.
"Німеччина повністю відкидає допущені турецьким президентом риторичні та будь-які інші порівняння (політичних систем країн ЄС. - ред.) з нацистами", - заявила канцлер, додавши, що минулого тижня у своїй промові в бундестазі вона вже засудила подібні аналогії Ердогана.
Меркель зазначила, що порівнювати громадян Нідерландів із нацистами "абсолютно неприйнятно".
"Такі порівняння абсолютно неприйнятні, вони опошляють страждання (людей від колишнього нацистського режиму. - ред.). Особливо в Нідерландах, які дуже сильно постраждали через націонал-соціалістів. Це просто неприйнятно. Ось чому Нідерланди можуть розраховувати на мою повну підтримку і солідарність у цьому", - пояснила канцлер.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ердоган звинуватив Захід у "озброєнні всіх терористів на Близькому Сході"

Як повідомляв Цензор.НЕТ, Нідерланди відмовилися пускати в країну літак глави МЗС Туреччини Чавушоглу. У заяві уряду Нідерландів вказувалося, що таке рішення прийнято у зв'язку "із загрозою громадському порядку і безпеці".
Зазначимо, що турецькі політики планували виступити на мітингах у низці європейських країн. Влада Роттердама відмовила міністрові закордонних справ Туреччини Мевлюту Чавушоглу в дозволі на проведення мітингу 11 березня, на якому він планував переконати нідерландців із подвійним громадянством підтримати зміни до конституції Туреччини.
Раніше в Німеччині також було скасовано багато заходів за участю турецьких чиновників, включаючи Чавушоглу. Цей крок викликав різке невдоволення Анкари. Ердоган також звинуватив ФРН у "нацистських практиках". У Берліні таку реакцію назвали "абсурдом".

Також читайте: Ердоган відвідає Україну найближчими місяцями

Топ коментарі
+14
Український письменник Олесь Гончар у своєму нотатнику у червні 1993 року зробив запис, який цензор* (цензура), коли виходив друком тритомник щоденника, без відома автора вилучив:
«Донбас - це ракова пухлина, то відріжте його, киньте в пельку імперії, хай подавиться! Бо метастази задушать всю Україну! Що дає Донбас нашій духовності, нашій культурі? Ковбасний регіон і ковбасна психологія! Єдину українську школу - й ту зацькували...
Ні, хай нас буде менше на кілька мільйонів, але це буде нація. Ми здатні будемо відродитись, увійти в європейську цивілізовану сім`ю... А так ніколи ладу не буде. Буде розбій і вічний шантаж», - цитує Олеся Гончара http://uamedia.visti.net/gazeta_volyn uamedia.visti.net .
показати весь коментар
13.03.2017 18:01 Відповісти
+5
Меркель поддержала Нидерланды в конфликте с Эрдоганом - Цензор.НЕТ 354
показати весь коментар
13.03.2017 18:03 Відповісти
+4
Запад думал что эрдоган просто забавы захватил власть, он еще себя покажет- мало не будет! Между ним и кацапами уже наверняка существует план-договор в стиле *уйла - разводняк. И нельзя вестись на заверения эрдогана в поддержки нас по Крыму и боже нас упаси дать сейчас автономию, через Раду, Крыму. Ведь все эти заявления появились после посещения Турции предателей Украины и татарского народа чубарова и его холуев. А сейчас готовится поездка гнойсмана в Турцию при том что эрдоган практически выступил против Европы. Какая то странная дружба у нас получается
показати весь коментар
13.03.2017 18:11 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Фрау Меркель, что же вы делаете? Они уже мириться собрались, а тут вы со своей поддержкой. Так у голландского премьера моцк закипит!
показати весь коментар
13.03.2017 18:01 Відповісти
Так ведь это она за фашистов обиду поддержала. А митинги устраивать иностранцам можно.
показати весь коментар
13.03.2017 18:18 Відповісти
Как видишь нельзя. Турецкий премьер не просто так в Голландию летел, а на митинг сторонников Эрдогана, который разогнали в особо циничной форме. Изнасилование правоверных собачками зафиксировано.
показати весь коментар
13.03.2017 18:33 Відповісти
Когда Бинали Йылдырым летел в Турцию?
показати весь коментар
13.03.2017 18:36 Відповісти
Он там живет вроде как
показати весь коментар
13.03.2017 18:55 Відповісти
Вот именно, что живет. Но в Германия он не собирался, поэтому скажите, что ошиблись.
показати весь коментар
13.03.2017 19:01 Відповісти
В Голландию тоже не собирался.
показати весь коментар
13.03.2017 19:02 Відповісти
Ошибся. Главу Турецкого МИДа не пустили не митинг
показати весь коментар
13.03.2017 19:17 Відповісти
Спасибо за честность, а еще не пустили Фатму Бетюль Сайян Кайя.
показати весь коментар
13.03.2017 19:21 Відповісти
В словах Анжелы запрета нет. И это печально...
показати весь коментар
13.03.2017 18:37 Відповісти
показати весь коментар
13.03.2017 18:03 Відповісти
Нелюбовь Анжелки к "Эрику" всем давно известна! Не уважаю бабку Меркель (та ещё стерва), но солидарен с ней в "нелюбви" к узурпатору "со съехавшей крышей"!
показати весь коментар
13.03.2017 18:02 Відповісти
А к Гитлеру Вы были солидарны со Сталиным?
показати весь коментар
13.03.2017 18:28 Відповісти
с товарищем (комрадом) Гитлером я и сейчас солидарен по широкому кругу вопросов (не всех конечно), а вот с товарищем Джугашвили-Сталиным не припомню ни одного, хотя с его "учителем" Ульяновым-Лениным тоже солидарен в некоторых вопросах, но считаю его неимоверным упрямцем и зазнайкой, который пренебрёг всеми предупреждениями и попёр "буром" наперекор всем очевидным фактам.
показати весь коментар
13.03.2017 18:51 Відповісти
Скромно с Гитлером не во всех вопросах согласились...Тут и комментировать нечего.
показати весь коментар
13.03.2017 19:00 Відповісти
я ним согласен или несогласен по существу, а не "по фамилии" (или его конкретным поступкам и действиям этой личности). он поднял вопросы серьёзные и неудобные, хотя скатился на имперскую идею (дитя своего времени и своего народа), а нужно было смотреть глубже, что хищная империя это деградация республики в сторону интересов невежественной массы иждивенцев.
показати весь коментар
13.03.2017 19:12 Відповісти
Неконкретный и размытый ответ.
показати весь коментар
13.03.2017 19:16 Відповісти
мне что диссертацию или энциклопедию здесь писать на тему истории человеческой цивилизации и политологии? это очень серьёзные академические вопросы, фактически нужно жизнь прожить чтоб собрать факты и проанализировать их непредвзято. Это не формат форума, шоу (на тв), документального фильма или "учебника истории" (с "нужной" нынешней власти политической "оценкой" событий).
показати весь коментар
13.03.2017 19:24 Відповісти
Речь о вопросах в которых вы поддерживаете Гитлера...
показати весь коментар
13.03.2017 19:33 Відповісти
Запад думал что эрдоган просто забавы захватил власть, он еще себя покажет- мало не будет! Между ним и кацапами уже наверняка существует план-договор в стиле *уйла - разводняк. И нельзя вестись на заверения эрдогана в поддержки нас по Крыму и боже нас упаси дать сейчас автономию, через Раду, Крыму. Ведь все эти заявления появились после посещения Турции предателей Украины и татарского народа чубарова и его холуев. А сейчас готовится поездка гнойсмана в Турцию при том что эрдоган практически выступил против Европы. Какая то странная дружба у нас получается
показати весь коментар
13.03.2017 18:11 Відповісти
От наших решений, особенно "через Раду", мало что зависит. В отличие от решений самих татар. Достаточно им не мешать.
показати весь коментар
13.03.2017 18:22 Відповісти
https://censor.net/user/331462 Вы написали полный бред не обосновав свои утверждения.
показати весь коментар
13.03.2017 18:33 Відповісти
Бред, говоришь? А кто мог подумать что после сбитого турками кацапского самолета и " случайным" расстрелом кацапами военных турции в Сирии пройдет пару месяцев и эрдоган будет взасос целовать *уйла?!
показати весь коментар
13.03.2017 19:08 Відповісти
Давай конкретно по каждому слову. "Между ним и кацапами уже наверняка существует план-договор в стиле *уйла - разводняк", - каждое твое слово - ложь.
показати весь коментар
13.03.2017 19:12 Відповісти
"...забавы ради захватил власть..." - так по-моему не думал ни Запад,ни Восток. Все понимают,что на кону была не только его власть,но и его жизнь без всякой забавы.Как на кону был и путь,каким пойдёт Турция -демократия или законы шариата. Европа подыграла демократическому развитию общества и этого Эрдоган ей никогда не простит.
показати весь коментар
13.03.2017 21:10 Відповісти
Это же надо! Поддержала! И ***** ей разрешил?
Она и Украину "поддерживает" своими озабоченностями...
показати весь коментар
13.03.2017 18:15 Відповісти
эрдогаша спит и видит как он до 2030 года править турками будет. А как - он на консультации в тупину в кремль регулярно катается. вот и набрался - фашисты, бандерофцы
показати весь коментар
13.03.2017 18:16 Відповісти
Напоминает старый анекдот:
"В Турции случилось страшное землетрясение и все страны бросились помогать. США прислали 15 ярдов денег в помощь. Россия прислала 15 тыщ тонн гуманитарки. Германия прислала 15 млн турков..."
Может пора уже?
показати весь коментар
13.03.2017 18:16 Відповісти
Думаете смешно? Может вспомним как германия просила у Турции рабочую силу?
показати весь коментар
13.03.2017 18:27 Відповісти
"Такие сравнения совершенно неприемлемы, они опошляют страдания (людей от бывшего нацистского режима. - Ред.). Особенно в Нидерландах, которые очень сильно пострадали из-за национал-социалистов. Это просто неприемлемо. Вот почему Нидерланды могут рассчитывать на мою полнейшую поддержку и солидарность в этом", - родственница нацистов объяснила суть нацизма, но забыла упомянуть призывы голландцев запретить Ислам, Коран и мечети. Пусть лучше вспомнит организацию газовых печей для евреев, когда турки спасали евреев и давали им работу.
показати весь коментар
13.03.2017 18:21 Відповісти
Юпітер, ти обурюєшся? Значить ти не правий))) Згадайте завойовницькі війни тюрків)))
показати весь коментар
13.03.2017 19:24 Відповісти
Яке має відношення твердження Меркель до завоювання всіх тюрків?
показати весь коментар
13.03.2017 19:35 Відповісти
"Світ колесом, дитинко. В тебе жбурляють камінням, то знайди в собі силу і віддай хлібом" (с) - так казала моя бабця. Якщо ти(образно) звинувачуєш візаві - буть готовий у зворотньому обвинуваченні
показати весь коментар
13.03.2017 19:50 Відповісти
Поки бачу з вашого боку спам та загальні слова. Але відповіді на моє питання ви не дали. так просто почали без фактів звинувачувати та спамити мене... Думаю що з часом ваша думка зміниться, бо вже це все почало торкатись долі українців.
показати весь коментар
13.03.2017 19:54 Відповісти
по-перше я не спамила, по-друге в чому проявилося звинувачення?
показати весь коментар
13.03.2017 19:56 Відповісти
на ваше запитання я дала відповідь і повторю. Якщо ви у чомусь звинувачуєте іншу сторону - будьте готові, що вас звинуватять так само
показати весь коментар
13.03.2017 20:00 Відповісти
Це тому, що ви не вивчили повністю питання заборони у Нідерландах та слів ультраправих стосовно України
показати весь коментар
13.03.2017 20:05 Відповісти
і ще - нагадайте мені на чиєму боці воювала Туреччина у 2 світову війну? І поставим крапку.
показати весь коментар
13.03.2017 19:52 Відповісти
На боці Німеччини, але приймала німецьких евреїв, годувала їх та надавала їм роботу. Нагадайте мені як це було.
показати весь коментар
13.03.2017 19:55 Відповісти
на боці "нацистів" правильно, але була хорошою)))) здається мені Туреччина говорила з Нідерландами, як колишнім коліціянтом
показати весь коментар
13.03.2017 19:58 Відповісти
Трохи складніше було. До речі, моє питання залишилось. Вам треба тоді звинувачувати багато країн Європи та ще СРСР, тобто нас у співпраці с Гітлером.
показати весь коментар
13.03.2017 20:03 Відповісти
я належу до Чингизидів, ви вважаєте мою сім*ю можна назвати миротворцями
показати весь коментар
13.03.2017 20:06 Відповісти
Кожна десята людина Європи має кров Чингизидів. Це вже історія, але вона не має відношення до заборони в Нідерландах. На мою думку відбулась подія звичайної ксенофобії стосовно турок та українців.
показати весь коментар
13.03.2017 20:10 Відповісти
тоді я по іншому задам питання. Чим Туреччина відрізняється від ЕРефії в питаннях впливу на етнічні угрупування в інших країнах?
показати весь коментар
13.03.2017 20:25 Відповісти
Нічого спільного з рф нема.
показати весь коментар
13.03.2017 20:45 Відповісти
та я не проти кожного другого, так їх можна назвати миротворцями, чи ні?
показати весь коментар
13.03.2017 20:27 Відповісти
Питання не є коректним, бо ти часи взагалі не існувало "миротворців". Тобто Ви шукаєте миротворців між Рюріковичами та Чингизідами...Може ще Аттілу візьмемо? До суті питання ми не наближаємось, бо не можно переносити мораль тих часів на сьогодення.
показати весь коментар
13.03.2017 20:32 Відповісти
яка різниця - 2 світова - навіщо Туреччині піднімати "бруд" тим паче свій?
показати весь коментар
13.03.2017 20:36 Відповісти
Це вже по суті. Бруд підняла Німеччина. а потім Нідерланди. У Нідерландах ультраправі заявили про плани заборони мечетей та Корану і Ісламу, та відміну голосування про Асоціацію з Україною. Тобто це є чисто фашистський прояв, чого ніколи не існувало в Туреччині.
показати весь коментар
13.03.2017 20:43 Відповісти
вам не спадало на думку, що їх просто бояться і захищаються. Захищаються вже від тих хто сам попросився в їх дім і обіцяв жити мирно і за їхніми правилами
показати весь коментар
13.03.2017 20:55 Відповісти
Захищаються від українців? Звичайно, бо моя знайома українка в Роттердамі маючи чоловіка голландця, трьох дітей після 30 років подружнього життя не може влаштуватись на пристойну роботу. Так само і турки. які вміють працювати по 14 годин на день без вихідних...куди там голландським наркоманам. Крім того, турки досі не нарушали правила та закони Нідерландів. Ще можу сказати, що цю брудну хвилю підняли російські ЗМІ, які чомусь підтримують українці.
показати весь коментар
13.03.2017 21:02 Відповісти
іще в мене такий собі тест.

Ви поважна мусульманська країна - я біженка з скажем із Греції (там культ тіла і люди ********** ходити напівоголеними), працюю в вашому магазині і замість хіджаба, ношу топ з оголеною спиною і коротеньку спідницю. Ваши дії? Наскільки довго я пропрацюю і чи не будуть в мене проблем із законом? А якщо, то на свій захист я зможу зібрати чимало таких самих біженців. А можливо до нас приїдуть представники влади колишньої країни захищати наш свідомий вибір - вдягати те що вважаем за потрібне)))))
що одному ліки - іншому отрута (с). Треба просто поважати Закони одне одного, тоді не буде проблем.
показати весь коментар
13.03.2017 21:13 Відповісти
По-перше турки не порушили закони Нідерландів, а ще вони громадяни Нідерландів. Друге - нібито демократична країна порушила їх право на зібрання та застосувала силу. Трете - в Туреччині не планували забороняти християнство, а в Нідерландах проти свободи віросповідання.
показати весь коментар
13.03.2017 21:24 Відповісти
чи підтвердять перше і друге в Нідерландах. А по-трете до чого тут вже християнство?)))
показати весь коментар
13.03.2017 21:31 Відповісти
Бо в Туреччині є християнськи церкви і їх ніхто не планує забороняти на відміну від Нідерландів, які планують заборонити Іслам, Коран та мечеті.
показати весь коментар
13.03.2017 21:35 Відповісти
Моя знайома (більша частина її крові грецька) працює у Дубаї, отримує пристойну зарплату та не має жодних проблем.
показати весь коментар
13.03.2017 21:29 Відповісти
вона працює напівоголеною
показати весь коментар
13.03.2017 21:32 Відповісти
Але не ходить у хіджабі. Досить демократично до неї та до інших європейців там ставляться. Нема там вимог відмовитись від християнства.
показати весь коментар
13.03.2017 21:37 Відповісти
я просила відповісти на вигадану історію, як на тест....... Ви дійсно турок у хорошому значенні цього слова, логіки нуль. З ким я розмовляю, краще б дзеркало поставила б. До побачення
показати весь коментар
13.03.2017 21:35 Відповісти
Я Вам відповів. Просто Ви не бачите відповіді.
показати весь коментар
13.03.2017 21:38 Відповісти
Бо я Вам відповів, що закони ніхто не порушував. Де тут Ваша логіка?
показати весь коментар
13.03.2017 21:40 Відповісти
тобто 2 світовою можна аргументувати, а іншим минулим зась.
показати весь коментар
13.03.2017 20:59 Відповісти
Так в конфлікті Нідерландів та Туреччини цього не було. Далі ми можемо дойти до внутрішнього конфлікту кроманьйонців.
показати весь коментар
13.03.2017 21:05 Відповісти
ви правда не розумієте? я ж писала, повторю: якщо ви звинувачуєте візаві - будьте готові в звинувачені навзаєм
показати весь коментар
13.03.2017 21:16 Відповісти
Так я готовий до звинувачень, але досі нема відповіді на прояви фашизму ультраправих голландців.
показати весь коментар
13.03.2017 21:25 Відповісти
щодо стосунків СРСР із Гітлером, то тут треба розкривати архіви, а ЕРефія як правонаступниця колишнього СРСР думаю буде проти.
показати весь коментар
13.03.2017 20:09 Відповісти
Архіви відкриті та співпраця повністю доказана, крім того Україна теж правонаступниця СРСР.
показати весь коментар
13.03.2017 20:11 Відповісти
Эрдоган точит на Европу очередной Ятаган?
показати весь коментар
13.03.2017 18:30 Відповісти
Скорее наоборот.
показати весь коментар
13.03.2017 18:31 Відповісти
на нацистов Германии работал даже Иван Ильин, рюсский философ нацарапавший контуры немецкого нацизма и концепцию его развития,а также разрабатывал Устав НСДАП...,не всё так просто в этой жизни..
показати весь коментар
13.03.2017 18:36 Відповісти
Немецкий нацизм вырос из российского коммунизма.
показати весь коментар
13.03.2017 18:39 Відповісти
где то так.поскольку коммуняки и нацисты строили концлагеря параллельно в Германии и ссср,зеркально и копировали друг друга даже в мелочах..
показати весь коментар
13.03.2017 18:43 Відповісти
Не паралельно строились концлагеря, ведь в СССР они появились раньше Третьего Рейха. На лидерство может претендовать лишь Австро-Венгрия, но там концлагерь был слабый.
показати весь коментар
13.03.2017 18:47 Відповісти
штаб по подготовке революции в Германии был создан в 1919 году в Москве по личному указу чЛенина и бабло Яков Ганецкий ,личный банкир чЛенина не жалел...,включая украденные драгоценности с рюсских буржуев...
показати весь коментар
13.03.2017 18:50 Відповісти
А также драгоценности были взяты у православной церкви, а священники расстреляны...
http://argumentua.com/stati/krasnyi-terror-zverstva-sovetskoi-vlasti-dokumenty-i-foto-18
показати весь коментар
13.03.2017 18:58 Відповісти
Первые концлагеря начали строить еще при картовом монстре. Только при сралине убили больше своих граждан , чем нацисты ( а за весь совок даже трудно сосчитать (
показати весь коментар
13.03.2017 19:08 Відповісти
вывсёврёти.это происки Госдепа.советская власть никого не мочила в сортире.
показати весь коментар
13.03.2017 19:12 Відповісти
Придется и Украине поддержать Нидерланды.
Мы же фошизды!
показати весь коментар
13.03.2017 19:56 Відповісти
В чем? Может в требованиях ультраправых об срыве голосовании Ассоциации ЕС и Украины?
показати весь коментар
13.03.2017 19:59 Відповісти
Мульти культи вылазят Европе боком. Арабы поступают намного мудрее. Иностранец может у них кучеряво жить и очень хорошо зарабатывать, но при первой попытке ********* летит на родину с волчим билетом.
показати весь коментар
13.03.2017 21:38 Відповісти
Турки всегда были больным человеком Европы.....