10487 відвідувачів онлайн
16 573 88

Тимощук увійшов до тренерського штабу російського "Зеніту"

Екс-футболіст донецького "Шахтаря", санкт-петербурзького "Зеніту" і мюнхенської "Баварії" Анатолій Тимощук продовжить кар'єру в тренерському штабі "Зеніту" в ролі помічника Мірчі Луческу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє офіційний сайт клубу.

Угода розрахована на 2 роки. Анатолій Тимощук народився 30 березня 1979 року в Луцьку. Вихованець місцевої "Волині".
У складі синьо-біло-блакитних Анатолій Тимощук провів 150 матчів, забив 18 м'ячів, віддав 5 гольових передач, став дворазовим чемпіоном Росії, володарем Суперкубка країни, Кубка і Суперкубка УЄФА.
"Футбольний клуб "Зеніт" вітає Анатолія Тимощука на новій посаді й бажає нових спортивних досягнень разом із синьо-біло-блакитними", - йдеться у повідомленні клубу.

Дивіться також на "Цензор.НЕТ": "Ми б уже дограли. Що за цирк?", - учасників дворового футбольного турніру в окупованій Феодосії звинуватили в проведенні несанкціонованого мітингу. ВIДЕО
Топ коментарі
+58
Це його справа і вибір.Але я забуду про нього.
показати весь коментар
16.03.2017 21:42 Відповісти
+28
ТОЛЯ кушай рубли, на здоровье, для меня ты уже умер, это я говорю ни как патриот или вышиватник, аТимощук вошел в тренерский штаб российского "Зенита" - Цензор.НЕТ 1028 как болельщик, который первый раз посетил футбольный матч, в 1986.
показати весь коментар
16.03.2017 21:56 Відповісти
+23
а кто это?
показати весь коментар
16.03.2017 21:44 Відповісти

Завантаження...