4357 відвідувачів онлайн
22 919 374

Поліцію завели в парламент, щоб залякати залишки опозиції, - Тимошенко

Незаконна присутність у сесійній залі Верховної Ради представників Національної поліції свідчить про перетворення України на поліцейську державу.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявила народний депутат, глава фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу "Інтер".

"Наша команда подала до ГПУ і СБУ заяву про злочин проти тих, хто реально заводив Національну поліцію в сесійну залу Верховної Ради. А крім того, ми подали до регламентного комітету негайне звернення, щоб притягнули до дисциплінарної відповідальності тих депутатів, які грубо так обійшлися із парламентом України", - сказала Юлія Тимошенко.

За словами політика, чинна влада саме в особі голови Верховної Ради Андрія Парубія, президента Петра Порошенка і депутатів "Народного фронту" забезпечила вхід Національної поліції до зали Верховної Ради, аби "залякати залишки опозиції в парламенті, яка ще намагається боротися", що є незаконним.

"Вони продемонстрували силу, порушивши Конституцію України і регламент, вони завели Національну поліцію в Верховну Раду, щоб продемонструвати, що закон в країні нічого не вирішує, а вирішує лише груба сила", - обурилась лідер фракції "Батьківщина".

Дивіться також: Дивовижне зцілення Насірова, стандартна позиція Кремля, новий пам'ятник ЮНЕСКО. Свіжі ФОТОжаби від "Цензор.НЕТ"

Юлія Тимошенко також нагадала, що свого часу до Верховної Ради України приїхали матері військовополонених, які звернулись до фракції "Батьківщина" з проханням звернутися до керівництва парламенту, аби отримати дозвіл на виступ однієї із матерів військовополонених із парламентської трибуни. Проте на таке прохання була отримана відмова від керівництва Верховної Ради.

"Пан Парубій сказав, що це заборонено законом, і не місце матерям полонених в залі Верховної Ради. Це означає, що силовикам можна, а матерям - не можна", - підсумувала Юлія Тимошенко.
Також читайте: Коаліції реально немає, цей парламент непрацездатний, - Садовий

Нагадаємо, 15 березня в зал засідань Верховної Ради зайшли представники Національної гвардії і поліції. Віце-спікер Оксана Сироїд відразу ж закрила засідання парламенту, не давши тим, хто прийшов, виступити з трибуни. За словами нардепів, йшлося про правоохоронців, які брали участь в інциденті з депутатом Володимиром Парасюком у Донецькій області.
Топ коментарі
+26
бесполезно твзывать к нормам закона в стране тотального беззакония.
показати весь коментар
19.03.2017 22:46 Відповісти
+26
Добровольцы и волонтеры страдают на блокпостах от предвзятого, зверского отношения, об этом сообщила основатель батальона «Госпитальеры», легендарный волонтер на счету которой сотни спасенных жизней, - Яна Зинкевич, написав на своей странице в Фейсбуке соответствующий пост:«На днях мои меняли ротацию, по 40 мин простаивали пока на передовой истекали кровью наши ребята, люди в формах буквально в трусах рылись, все переворачивали, хамили им! Количество блокпостов увеличено, везде усиления. Нам повезло больше. С нами в авто была Оксана Корчинская, координатор медицины в зоне АТО, депутат ВР, женщина - железный аргумент. В ту сторону проскочили без происшествий », - сообщила Зинкевич.По ее словам, после последних событий на редуте, «Госпитальеры» дежурят на блокаде. Готовы помогать всем раненым, ведь все настроены очень серьезно.«Возвращались на базу, в районе Константиновки, что у Бахмута, в кустах увидели группу вооруженных военных. Их бронированный воронок стоял неподалеку. На руках синие повязки. Знаете, что это значит? Что они на войне, готовы к военным действиям в нашем тылу! Так и произошло. Эта группа бравых воинов обстреляла колонну координаторов блокады!!! Они открыли огонь по безоружным волонтерам и ветеранам АТО!Мои Госпитальеры докладывали, что вчера нацгвардейцы возле редута «играли мускулами» и … тыкали ветеранам войны «ф * ки». Ну совсем детсад! Но «дети» вооруженные до зубов и явно имеют приказ провоцировать и раздражать блокадников», - написала Зинкевич.Также она рассказала, как сама попала в крайне неприятную историю на блокпосту.«На блокпосту на границе областей попали в историю и мы. Авто долго не хотели пропускать и хотели забирать на штраф-стоянку. Мой водитель обратился к военному: «?! Ну друзья, ну что же вы делаете Мы же одно дело делаем Страну меняем!» «! Страну мы уже в 14 году изменили »: услышали мы в ответ саркастическое и пренебрежительное, -написала Зинкевич.Власть по всей видимости перепутала преступников и Героев, став на сторону преступников. А может не стали, а были все это время?https://elise.com.ua
показати весь коментар
19.03.2017 23:25 Відповісти
+24
Слава шоколаду!
показати весь коментар
19.03.2017 22:45 Відповісти

Завантаження...