8406 відвідувачів онлайн
1 431 13

За минулий тиждень кількість обстрілів на Донбасі збільшилася на 75%, - ОБСЄ

З 13 по 19 березня моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала на 75% більше випадків застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння, ніж за попередній тиждень.

Про це повідомили представники організації 23 березня, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

Ідеться про застосування мінометів, танків та артилерії.
"Переважна більшість випадків порушення припинення вогню відбулася в районах на південний схід від Світлодарська, в районах на схід і на північний схід від Маріуполя, у трикутнику Авдіївка-Ясинувата-Донецький аеропорт, на західній і північній околицях Горлівки, а також на заході Луганської області", - йдеться в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Бойовики обстріляли патруль місії ОБСЄ біля Ясинуватої Донецької області 17 березня

В ОБСЄ відзначають, що в низці ділянок на лінії зіткнення відбулося помітне загострення бойових дій, які не припинилися і незважаючи на чергові домовленості, досягнуті в Тристоронній контактній групі.
"І українські силовики, і сепаратисти заперечують свою провину. Сторони конфлікту звинувачують одна одну в порушеннях і провокації", - заявили в моніторинговій місії.

Також читайте: Спецмісія ОБСЄ зафіксувала відсутність 19 танків у місцях зберігання відведеного озброєння "ДНР"
Топ коментарі
+5
http://expres.ua/news/2017/03/23/234226-mer-mista-donechchyni-nazvav-prapor-********-rvanoyu-ganchirkoyu-zmi Мер міста на Донеччині назвав прапор України "рваною ганчіркою", -- ЗМІ

У Добропіллі на Донеччині мер-сепаратист Андрій Аксьонов обізвав державний прапор "ганчіркою" та відмовляється повертати державний символ на вулиці міста.
Повідомляється, що 22 березня у місті Добропілля відбулася сесія міської ради, під час якої місцевий депутат Микола Стрепоченко порушив питання про зникнення з вулиць міста державних прапорів та бордів із написом "Добропілля - це Україна". "На питання що до прапорів мер відповів, що йому не потрібно щоб у місті, маячили ці рвані ганчірки. "Рваною ганчіркою" мер назвав державний прапор України, за який хлопці на фронті віддають своє життя", - йдеться у повідомленні. На запитання чи був мер міста на фронті, чи бачив пошматовані прапори які висять у хлопців на позиціях, мер відповів, запитанням: "А ви в шахті були?" патріотично налаштовані депутати звернулися до мера з вимогою повернути державну символіку впродовж двох тижнів, на що Аксьонов відповів категоричною відмовою.
Добропілля - одне з тих міст, яке завдяки місцевим патріотам залишилося під контролем української влади. Втім посаду мера міста обійняла людина яка "неодноразово, публічно виказувала свої позиції та симпатії "ДНР", "ЛНР" та Росії".
показати весь коментар
24.03.2017 00:06 Відповісти
+3
На складах в Балаклее обсе уже посчитало кол-во взрывов? А то как-то я спать не могу не зная сколько там взорвалось.
показати весь коментар
23.03.2017 23:44 Відповісти
+3
пристрелить без суда и следствия. публично как этого коммуняку в Киеве. пусть дрожат паскуды сепарские. Пановэ вы не знаете, что такое днр и лнр... это рабство и полное бесправие. которое и нравится таким как он. можно воровать и говорить, - а ты неудачник не смог как я и кто т**е виноват? гнида мне претит твоя душевная проституция и в душу **.аааться, я не намерен как ты. ты ничтожество, а не удачный типаж, говно на палочке ты, вот и все.
показати весь коментар
24.03.2017 00:39 Відповісти

Завантаження...