Рух залізничного транспорту станцією Балаклія відновлено, - Харківська ОДА
Рух залізничного транспорту станцією Балаклія в Харківській області відновлено.
Про це голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична написала на своїй сторінці у Facebook, передає Цензор.НЕТ.
"Рух залізничного транспорту станцією Балаклія відновлено", - повідомила Світлична.
Нагадаємо, вночі 23 березня 2017 р. на території військового складу Міноборони поблизу м. Балаклія Харківської області виникла надзвичайна ситуація, пов'язана з вибухом боєприпасів. На кількох майданчиках зберігання ракетно-артилерійського озброєння (танкові й артилерійські снаряди 125- і 152-мм) стався вибух, виникла пожежа, яка спричинила детонацію боєприпасів. Відбувається евакуація населення з прилеглих районів: з міста евакуйовано понад 16 тисяч осіб. За даними головного військового прокурора Анатолія Матіоса, на військовому складі в Балаклії сталася диверсія. Пізніше було опубліковано відео вибуху на військовому складі Міноборони в Балаклії. За даними Міноборони, вибухи на складі в Балаклії не завдали значної шкоди обороноздатності країни.
Увечері 24 березня Міноборони повідомило про те, що пожежа на складах у Балаклії повністю погашена, а територія міста буде розмінована до 27 березня. Вранці 25 березня ДСНС повідомляла, що на території військового складу в Балаклії продовжують спостерігатися поодинокі вибухи з різною інтенсивністю.
Топ коментарі
+2 Григорий Барковский #222268
показати весь коментар
25.03.2017 17:26 Відповісти Посилання +1 Фантом 2
показати весь коментар
25.03.2017 17:04 Відповісти Посилання +1 Фантом 2
показати весь коментар
25.03.2017 17:22 Відповісти Посилання