7951 відвідувач онлайн
31 936 163

Київський метрополітен планує підвищити вартість проїзду на 50%

метро
Про це в інтерв'ю ТСН.ua розповів заступник керівника київського метро Дмитро Пеклун, передає Цензор.НЕТ.

"Плануємо, тому що подорожчала електроенергія. Подорожчала в рази, а це основний ресурс, який ми використовуємо для перевезень", - зазначив Пеклун, відповідаючи на питання про плани підвищити вартість проїзду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Собівартість поїздки в наземному електротранспорті Києва - 5,28 грн, в метро - понад 6 грн, - КМДА

За його словами, це необхідно через те, що постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексується і зростає зарплата. "Підприємство не може собі дозволити працювати у збиток", - додав Пеклун.
"Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна - інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену - будівництво нових станцій, покупку рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%", - зазначив чиновник.

Також читайте: Кличко: повністю відремонтована станція метро "Лівобережна" буде відкрита 1 травня
Топ коментарі
+92
Главное тарифы сделать европейский,а то что зп африканское ,то это таке ,дило молоде))))
показати весь коментар
07.04.2017 21:31 Відповісти
+58
Киевский метрополитен планирует повысить стоимость проезда на 50% - Цензор.НЕТ 8850
показати весь коментар
07.04.2017 21:36 Відповісти
+43
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
07.04.2017 21:46 Відповісти

Завантаження...