Київський метрополітен планує підвищити вартість проїзду на 50%

"Плануємо, тому що подорожчала електроенергія. Подорожчала в рази, а це основний ресурс, який ми використовуємо для перевезень", - зазначив Пеклун, відповідаючи на питання про плани підвищити вартість проїзду.
За його словами, це необхідно через те, що постійно дорожчають комплектуючі, витратні матеріали, індексується і зростає зарплата. "Підприємство не може собі дозволити працювати у збиток", - додав Пеклун.
"Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна - інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену - будівництво нових станцій, покупку рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%", - зазначив чиновник.
Топ коментарі
+92 kostjaua5
показати весь коментар
07.04.2017 21:31 Відповісти Посилання +58 ПравдаЛюбка
показати весь коментар
07.04.2017 21:36 Відповісти Посилання +43 Анатолик
показати весь коментар
07.04.2017 21:46 Відповісти Посилання