9332 відвідувача онлайн

Розвідка США перехопила комунікацію між сирійськими військовими і хімічними фахівцями, - CNN

У перехоплених повідомленнях представники сирійської армії спілкувалися з експертами в галузі хімії з питань підготовки до атаки зарином в Ідлібі минулого тижня.

Про це високопоставлений американський чиновник повідомив CNN у четвер, передає Цензор.НЕТ.
Американська розвідка в терміновому порядку переглядала дані розвідки, отримані протягом перших годин після атаки, з метою знайти винних за використання хімічної зброї на північному заході Сирії. В атаці із застосуванням зарину загинули як мінімум 70 осіб.
Американські чиновники заявляють, що немає сумнівів у тому, що відповідальність за цю хімічну атаку несе президент Сирії Башар Ассад. У перехоплених повідомленнях представники сирійської армії спілкувалися з експертами в галузі хімії з питань підготовки до атаки зарином в Ідлібі минулого тижня.

Чиновник, який спілкувався зі CNN, підкреслив, що США не знали про приготування атаки. Американська розвідка збирає настільки велику кількість перехоплень в Сирії та Іраку, що матеріал часто залишається поза увагою, крім випадків, які вимагають додаткової уваги та аналізу.
Перехоплень, які б підтверджували, що російські військові або розвідка спілкувалися про атаку, поки немає. Джерело CNN сказало, що, швидше за все, росіяни обережніші в спілкуванні.
Уряди Росії та Сирії заперечують причетність до хімічної атаки по Ідлібу.
Президент Трамп у середу заявив, що Пентагон розглядає причетність Росії до атаки.

"Я б хотів вважати, що вони не знали, але вони, звичайно ж, могли знати", - сказав Трамп.
США кажуть, що Сирія відновила підрозділ, що займається хімічним озброєнням. Він існував раніше, але був розформований після підписання Сирією договору про відмову від хімічного озброєння в 2013 році. CNN пише, що, за деякими даними, підрозділ отримує допомогу ззовні.
Навіть якщо Пентагон виявить докази участі Росії в цих атаках, міністерство або Білий Дім навряд чи оприлюднять цю інформацію, говорить джерело.
Топ коментарі
+68
https://twitter.com/Realuran Страшный БЕНДЕРовец‏ @Realuran

Разведка США перехватила коммуникацию между сирийскими военными и химическими специалистами, - CNN - Цензор.НЕТ 5149
показати весь коментар
13.04.2017 16:59 Відповісти
+28
https://www.facebook.com/mir.kvsn?fref=ufi&rc=p Мирослав Викалюк
Зважаючи на поведінку Росії в ООН, виникла цікава думка. Чому б Україні та іншим бувшим республікам СРСР не відкликати згоду на визнання Росії спадкоємцем СРСР, у зв'язку систематичним з недотриманням домовленостей? Домовленостей, безпосередньо пов'язаних з отриманням цієї згоди. Саме ця позиція бувших республік стала підставою для згоди інших країн на надання Росії постійного членства у РадБезі ООН. Тепер вони цілком можуть відкликати свою згоду, ґрунтуючись на відсутності підстав для членства Росії. При достатній політичній волі і солідарності міжнародної спільноти можна позбавити Росію цього членства.
А що робити далі - скоротити кількість членів, обрати когось іншого, переформатувати РБ ООН, нехай вже вирішує міжнародна спільнота.


показати весь коментар
13.04.2017 17:05 Відповісти
+7
Да , хорошо известно , что у русского мудака в друзьях могут быть только такие же мудаки. Твари каких мало - все они объединяются под крылышком террористической россии. Уничтожаешь людей с помощью химического оружия, пожалуйте в друзья к россии (хуссейн), уничтожаешь людей с помощью терактов, и являешься душегубом собственного населения, пожалуйте в друзья к россии (каддафи , асад...).
показати весь коментар
13.04.2017 17:57 Відповісти

Завантаження...