"Ситуація може загостритися будь-якої миті", - Хуг
В ОБСЄ заявляють, що ситуація на Донбасі нестабільна.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Обозревателю" заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.
"Є ризик того, що ситуація погіршиться. Ситуація досить нестабільна. Вона може загостритися будь-якої миті", - зазначив Хуг.
За його словами, всі необхідні для ескалації насильства елементи є.
"Сторони розташовані дуже близько одна від одної, у них є важке озброєння, вони дуже добре підготовлені та постійно перебувають у режимі готовності", - підсумував Хуг.
Нагадаємо, раніше стала відома кількасть жертв серед ЗСУ з початку АТО на Донбасі.
Топ коментарі
+19 Ліщук Андрій
показати весь коментар
16.04.2017 09:21 Відповісти Посилання +8 To Response
показати весь коментар
16.04.2017 08:56 Відповісти Посилання +8 Другua
показати весь коментар
16.04.2017 09:01 Відповісти Посилання