8308 відвідувачів онлайн
22 634 58

"Ситуація може загостритися будь-якої миті", - Хуг

В ОБСЄ заявляють, що ситуація на Донбасі нестабільна.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це "Обозревателю" заявив перший заступник голови Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Олександр Хуг.
"Є ризик того, що ситуація погіршиться. Ситуація досить нестабільна. Вона може загостритися будь-якої миті", - зазначив Хуг.
За його словами, всі необхідні для ескалації насильства елементи є.
"Сторони розташовані дуже близько одна від одної, у них є важке озброєння, вони дуже добре підготовлені та постійно перебувають у режимі готовності", - підсумував Хуг.

Нагадаємо, раніше стала відома кількасть жертв серед ЗСУ з початку АТО на Донбасі.
Топ коментарі
+19
Не вирішиться... Вони, як північнокорейці - будуть сидіти в повній жопі і голодувати, але славитимуть ***** і ненавидітимуть весь світ і воюватимуть скрізь... це вже було у їх історії - 18, 19, да і 20 століття - коли членін-сралін розстрілювали і сажали по тюрьмам мілліони людей, морили народ голодом - всерівно їх славили, а СРСР з усіма і весь час воювало...
показати весь коментар
16.04.2017 09:21 Відповісти
+8
Спасибо, Кэп
показати весь коментар
16.04.2017 08:56 Відповісти
+8
"Ситуация фможет обостриться в любой момент", - Хуг. - Цензор.НЕТ 8390
показати весь коментар
16.04.2017 09:01 Відповісти

Завантаження...