6678 відвідувачів онлайн
3 890 13

100 іноземців проходять військову службу за контрактом в армії, - прес-служба ЗСУ

Близько 100 іноземних громадян проходять військову службу за контрактом у Збройних силах.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби управління зв'язків з громадськістю Збройних сил, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Зараз у Збройних силах України проходять військову службу близько 100 іноземців, це переважно громадяни Білорусі, Грузії, Литви, Молдови й Росії", - йдеться в ньому.
Іноземні громадяни проходять службу відповідно до указу Президента "Про проходження військової служби в Збройних силах України іноземцями та особами без громадянства" від 10 червня 2016 року.
Відповідно до указу, іноземців у віці від 18 до 40 років можуть приймати на службу за контрактом на посади рядового, сержантського і старшинського складів терміном на 3 роки.
Під час проходження служби грошове забезпечення іноземних громадян не відрізняється від грошового забезпечення військовослужбовців громадян України.
Топ коментарі
+5
Победы им и остаться живыми. Слава Украине!
показати весь коментар
30.05.2017 13:44 Відповісти
+4
что , сказать ... нормальные парни .. Слава Героям !!!
показати весь коментар
30.05.2017 13:44 Відповісти
+2
ага, эскадрон пьяных негров на танцующих БТР-ах, шел бы ты отсюда, козломордый!
показати весь коментар
30.05.2017 14:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
что , сказать ... нормальные парни .. Слава Героям !!!
показати весь коментар
30.05.2017 13:44 Відповісти
Победы им и остаться живыми. Слава Украине!
показати весь коментар
30.05.2017 13:44 Відповісти
Интересно, хоть один йулебот служит в ВСУ?
показати весь коментар
30.05.2017 13:48 Відповісти
Любой бот "служит" исключительно в интернете. И не факт, что только одной стороне.
показати весь коментар
30.05.2017 13:51 Відповісти
А про ЧВКнии почему молчок,и там далеко не 100 человек?
показати весь коментар
30.05.2017 13:54 Відповісти
ага, эскадрон пьяных негров на танцующих БТР-ах, шел бы ты отсюда, козломордый!
показати весь коментар
30.05.2017 14:05 Відповісти
кАзламордый тебя по пьяни сострогал на помойке в куче навоза,даун малолетний,я лично в 2015 году челюсть на сторону одному невминяемому идиоту поставил,его тут же отправили домой,и чтобы ты знало малолетнее сопливое существо,что в ЧВК на сегодня подавляющее количество белых людей
показати весь коментар
30.05.2017 14:29 Відповісти
бу-бу-бу-бубочка ти моя!!!
показати весь коментар
30.05.2017 14:31 Відповісти
Выйми член со рта и скули членораздельно,шмаркля дефективная ты наша
показати весь коментар
30.05.2017 14:37 Відповісти
выйму когда проглотишь!
показати весь коментар
30.05.2017 14:48 Відповісти
Дайте им возможность получить украинское ПМЖ !!!!!!!!!!!!!! Россияне ,которые ВЫНУЖДЕННО вернутся в РФ после такой службы - всенепременно попадут к ФСБ и погибнут в застенках
показати весь коментар
30.05.2017 14:02 Відповісти
беларусы, думаю тоже
показати весь коментар
30.05.2017 14:25 Відповісти
Надеюсь, есть афроамериканцы. Им даже оружие не надо - ватные пуканы детонируют от одного вида.
показати весь коментар
30.05.2017 16:32 Відповісти