9467 відвідувачів онлайн

Санкції допомогли Росії включити мізки, - Путін

путин
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Газета.Ru".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Сумно і викликає глибоке розчарування", - МЗС РФ про розширення санкцій США

"Санкції допомогли Росії "включити мізки" замість торгівлі нафтою і газом, підштовхнули до структурних змін економіки", - сказав Путін.
Також президент РФ повідомив одному з журналістів про відсутність будь-яких домовленостей із командою Трампа про скасування санкцій США проти Росії. "Ні, ніяких домовленостей не було", - відповів Путін.
Російський лідер назвав маячнею публікації західних ЗМІ про плани Трампа скасувати антиросійські санкції відразу після приходу до влади.
"Наш посол із кимось зустрівся. А що послу робити? Він гроші за це отримує, він повинен зустрічатися, обговорювати поточні справи, домовлятися. Він що там повинен робити? Ходити у всякі заклади чи що, за відвідування яких вас із роботи виженуть потім?", - сказав президент РФ.

Також читайте: Санкції роблять Росію ізгоєм, - Умланд

"А його звинувачують у тому, що він із кимось зустрічався. Ну, ви зовсім там здуріли чи що? Це ж дипломатична служба", - підкреслив він.

Нагадаємо, у 2014 році Євросоюз, США й інші країни ввели санкції проти РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України. Санкції неодноразово розширювали і продовжували. Було припинено переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введено заборону на в'їзд у країни ЄС для посадових осіб із РФ і заморожено їхні активи, введено обмежувальні заходи торгового, фінансового й військового характеру. Секторальні санкції діють щодо 20 російських фінансових, нафтовидобувних і оборонних структур.
Топ коментарі
+68
Какие нафиг мозги ?!!! Что ты несешь болезный ?!! На расее отродясь тех мозгов никогда не было, нет и не будет !! =))
показати весь коментар
02.06.2017 17:57 Відповісти
+45
https://www.facebook.com/Amina.Okueva?hc_ref=NEWSFEED Amina Okueva з https://www.facebook.com/adamosmayev?hc_ref=NEWSFEED Adam Osmaev .
https://www.facebook.com/Amina.Okueva/posts/918784484928644 4 год ·
Пару минут была у Адама. Он в сознании - всё понимает, но говорить пока не может из-за аппарата искусственного дыхания.
Состояние достаточно стабильное, но помним о том, что первые три дня в таких ситуациях всегда критические. Продолжайте, пожалуйста, молиться.
Кстати, мусульманский пост, который мы соблюдали в тот страшный день (вчера) судя по всему очень облегчил операцию Адама: если вкратце, полые органы его брюшной полости были пусты и оказались не повреждены, что дало возможность перелить ему обратно его собственную кровь, вытекшую из раненой печени. Часть лёгкого, правда, тоже пришлось удалить и наложить швы на разорванную диафрагму. Главное сейчас положительная гемодинамика (состояние) в ближайшие три дня.А киллер оказался очень непростой штучкой - на ошмётках его совести много убийств чеченцев в том числе и в Европе.
Я рада, что он получил по заслугам именно от моей руки (по предварительной информации он будет "ходить под себя" весь остаток своей жалкой жизни (одна пуля застряла в позвоночнике).
Но в этом заслуга не моя - так было угодно Всевышнему в этот священный для нас месяц.
показати весь коментар
02.06.2017 17:59 Відповісти
+44
Когда Крым захватывали мозги были выключены.
показати весь коментар
02.06.2017 17:57 Відповісти

Завантаження...