12101 відвідувач онлайн
3 586 10

19 дітей захворіли на гепатит у Білгород-Дністровському притулку

гепатит
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Одеську ОДА, 19 дітей госпіталізовані. У трьох з них лабораторно підтверджений гепатит А, ще 16 залишаються під наглядом лікарів. Медики оцінюють стан пацієнтів як стабільний.

Директор департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації В'ячеслав Полясний розповів: "Ситуація не є екстраординарною, це не епідемія. Локалізований спалах періодично виникає в установах, де організовано колективне харчування. Для локалізації і ліквідації спалаху фахівці проводять комплекс протиепідемічних заходів. Зокрема, в притулку відібрані зразки питної води, взяті гігієнічні змиви з об'єктів навколишнього середовища. За дітьми, які контактували з пацієнтами, встановлено медичне спостереження. Головне управління Держспоживслужби в Одеській області вивчає причини й умови, які призвели до виникнення і розповсюдження інфекційної хвороби".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 10 дітей потрапили в лікарню на Миколаївщині з гострою шлунково-кишковою інфекцією

У Білгород-Дністровській райадміністрації виділені кошти на закупівлю імуноглобуліну для щеплення від гепатиту А.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), у світі щорічно реєструється 1,4 мільйона випадків захворювання вірусним гепатитом А. В Україні в останні роки відзначалося поступове зниження кількості таких хворих - з 3 до 2 тисяч на рік.
Топ коментарі
+2
Купа дітей, всі граються, їдять та до туалету ходять разом. Нічого екстраординарного, просто малечу шкода.
показати весь коментар
03.06.2017 18:57 Відповісти
+1
Був у мене в першому класі.
Сусідка по парті подарувала,потім вся родина переболіла.
Передається повітряно-капельним шляхом та просто переносом вірусу в побуті.
показати весь коментар
03.06.2017 19:38 Відповісти
+1
Має бути заведена кримінальна справа. Заразити 19 дітей гепатитом це кримінальний злочин через повне нехтування елементарними санітарними нормами. Скорше за все зараження сталось через погану воду, яку діти пили разом.
показати весь коментар
03.06.2017 23:21 Відповісти

Завантаження...