9337 відвідувачів онлайн
2 101 19

В ОБСЄ закликали захистити життєво важливі об'єкти інфраструктури Донбасу

обсе

В ОБСЄ закликали сторони, які конфліктують на Донбасі, докласти всіх зусиль для захисту життєво важливих об'єктів цивільної інфраструктури регіону.

З таким зверненням виступив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ Ертурул Апакан із нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища в Фейсбуці, передає Цензор.НЕТ.

На його думку, захист об'єктів цивільної інфраструктури є важливим не тільки для добробуту тих, хто живе в Донецькій і Луганській областях, а й з огляду на те, що викликані конфліктом пошкодження водоочисних споруд, хімічних заводів і сільськогосподарських підприємств являють серйозну загрозу для навколишнього середовища.

Читайте також: Місія ОБСЄ зафіксувала 114 вибухів на Донбасі 1 червня

"Пошкодження будь-якого з цих об'єктів може призвести до екологічної катастрофи, що ще більше посилить скрутне становище багатостраждального населення по обидва боки лінії зіткнення. Сьогодні, у Всесвітній день охорони навколишнього середовища, я закликаю сторони докласти всіх зусиль для захисту цих життєво важливих об'єктів цивільної інфраструктури та, таким чином, зберегти навколишнє середовище", - зазначив Апакан.
Топ коментарі
+12
ОБСЕ, так кто вам мешает?

Вас там без малого тысяча трётся без толку. Вот завтра встаньте плотными рядами вокруг фильтровальной станции и обеспечте её безопасность хоть на время ремонта.
показати весь коментар
05.06.2017 20:33 Відповісти
+4
Ну Авдіївка. Кріпаки Гудка? Сподіваюся, постачання води нашим військовцям зможуть зорганізувати. А масова дизентерія в даунецьку буде не зайвою.
показати весь коментар
05.06.2017 20:57 Відповісти
+2
Проще перекрывать КП после каждого обстрела. Простой метод, но доходчивый.
показати весь коментар
05.06.2017 21:05 Відповісти

Завантаження...