Порошенко "відкрив" символічні "двері в ЄС" на українсько-словацькому кордоні
Президент України Петро Порошенко під час церемонії з нагоди безвізу відкрив символічні двері в ЄС на українсько-словацькому кордоні. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на " 112 Україна ".
Церемонія відбувалася на пропускному пункті "Ужгород". Порошенко відкрив символічні двері в ЄС ключем, а з іншого боку на зустріч вийшов президент Словаччини Андрей Кіска.
"Насправді ми цього дуже довго чекали, і це історичний момент, коли ми руйнуємо паперову завісу, що відокремлює Україну від Європи. Це означає, що Україна зробила величезні реформи. Ми спільними зусиллями змінили країну, а наші партнери з Європи стримали своє слово і двері Європейського Союзу, двері наших друзів і партнерів відкриті для нашої великої 45-мільйонної нації, для українського народу. Я вас всіх вітаю", - заявив Порошенко.
Церемонія відбувалася на пропускному пункті "Ужгород". Порошенко відкрив символічні двері в ЄС ключем, а з іншого боку на зустріч вийшов президент Словаччини Андрей Кіска.
"Насправді ми цього дуже довго чекали, і це історичний момент, коли ми руйнуємо паперову завісу, що відокремлює Україну від Європи. Це означає, що Україна зробила величезні реформи. Ми спільними зусиллями змінили країну, а наші партнери з Європи стримали своє слово і двері Європейського Союзу, двері наших друзів і партнерів відкриті для нашої великої 45-мільйонної нації, для українського народу. Я вас всіх вітаю", - заявив Порошенко.
Безвіз і майбутній вступ до НАТО не є залугою порошенка, і не заслугою путіна, як пишут тут деякі "рос.апазіціанєри" Це заслуга оцих хлопців