"Обмін за принципом "всіх на всіх" може бути реалізовано", - Гризлов

Найближчим часом українська влада і терористи на Донбасі можуть здійснити обмін полоненими за формулою "всіх на всіх".
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости", про це заявив представник РФ у Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на сході України Борис Гризлов після переговорів у Мінську.
"Сьогодні (21 червня, - ред.) було представлено звіт гуманітарної підгрупи, результати якого дають підстави сподіватися, що найближчим часом буде завершено верифікацію утримуваних сторонами конфлікту осіб. Після чого обмін за принципом "всіх на всіх" може бути реалізовано", - сказав він.
Нагадаємо, 20 червня перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що в полоні у терористів на Донбасі - 131 особа.
Jun. 20th, 2017 at 3:57 PM
Продолжаем нашу, чуть ли не ежедневную рубрику "http://zloy-odessit.livejournal.com/tag/%D0%B7%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%B2%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%BD гуманитарная помощь " из Украины в Россию. И на этот раз, гуманитарный груз с удобрениями по классификации "200" отправился в далёкую Удмуртскую республику Российской Федерации, в город Ижевск. Имя же гуманитарному грузу - Городилов Артем Анатольевич, ставшего удобрением для просторов ижевских 15 июня сего года.
Стоит отметить, что Городилова можно отнести к старожилам войны в Украине, ведь участвует он в ней, с 2014-го года. Но, как бы этому поборнику русского мира не везло все эти года, а своя пара грамм бандеровского свинца его таки нашла. С чем поздравляем как самого Тёмку, так и его семейство.
Вот такая гибридная помощь от украинского народа, гибридным "братьям".
[Зображення недоступне]