9405 відвідувачів онлайн
14 597 30

Майже третина ресторанів Києва тимчасово закрилася після перевірки Держпродспоживслужби

суши

У Києві 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою роботу після перевірок Головного управління Держпродспоживслужби.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби відомства.
"Основною метою було дослідити санітарний стан приміщення, чи підтримується в чистоті, робочому стані поверхня обладнання, що контактує із харчовими продуктами, чи утримується в непошкодженому стані, легко чиститься, дезінфікується,чи зроблена з гладких, нержавіючих, нетоксичних, придатних до миття матеріалів. Також моніторили наявність медичних книжок у персоналу закладу", - наголошується в повідомленні.
За рекомендаціями фахівців відомства 30% закладів громадського харчування тимчасово припинили свою діяльність для проведення санітарних заходів і усунення недоліків.

Станом на 1 липня 2017 року кількість захворювань на гостру кишкову інфекцію становить 34 випадки. За даними лабораторних досліджень, можливим етіологічним фактором є збудник сальмонельозу.
Нагадаємо, після вживання суші в столичному ресторані "Суші ленд Євразія" сталося масове отруєння.
Топ коментарі
+4
Русские фашисты убили сирийца/ Russian fascist кilled Syrian
https://www.youtube.com/watch?v=FqQz0JlMkBw&feature=youtu.be

Пусть все видят, что творит русская мразь!

Цензор, покажите это видео, пусть все видят, что творят русские каратели- фашисты- мародеры- убийцы- насильники с сирийским народом!
показати весь коментар
02.07.2017 13:05 Відповісти
+2
Негоже киян труїти, зовсім негоже.
показати весь коментар
02.07.2017 13:14 Відповісти
+2
нужно проверять их каждый день - дешевле для здоровья будет!
показати весь коментар
02.07.2017 13:16 Відповісти

Завантаження...