Тисячі людей в Гамбурзі вийшли на демонстрацію проти політики G20

Дані про кількість учасників різняться: організатори нарахували близько 18 тис. протестувальників, поліція повідомила про 8 тис. демонстрантів. Це перша з близько 30 заявлених протестних акцій, які повинні відбутися перед або під час проведення саміту, який буде7-8 липня в Гамбурзі.
Серед протестувальників були представники профспілок, об'єднань захисту прав споживачів, фермерів, захисників навколишнього середовища і церковних організацій, пише інформагентство dpa. Демонстранти виступали не стільки проти самого саміту Великої двадцятки, як проти політики цих країн, насамперед у сфері захисту клімату і торгівлі.
Протестувальники несли плакати з написами "Планета Земля насамперед", "Боріться з бідністю" і "Демократія зараз". За даними правоохоронців, демонстранти поводяться мирно.
За даними німецького міністра внутрішніх справ Томаса де Мезьєра, очікується, що на час проведення саміту в Гамбурзі зберуться понад 8 тис. готових до насильства радикально налаштованих людей з ФРН та інших країн.
да здравствует G19
***** на мило!