9886 відвідувачів онлайн
16 342 63

Тисячі людей в Гамбурзі вийшли на демонстрацію проти політики G20

гамбург
Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на DW.

Дані про кількість учасників різняться: організатори нарахували близько 18 тис. протестувальників, поліція повідомила про 8 тис. демонстрантів. Це перша з близько 30 заявлених протестних акцій, які повинні відбутися перед або під час проведення саміту, який буде7-8 липня в Гамбурзі.

Читайте також: Російська сторона готова до будь-якого формату переговорів Путіна і Трампа, - Пєсков

Серед протестувальників були представники профспілок, об'єднань захисту прав споживачів, фермерів, захисників навколишнього середовища і церковних організацій, пише інформагентство dpa. Демонстранти виступали не стільки проти самого саміту Великої двадцятки, як проти політики цих країн, насамперед у сфері захисту клімату і торгівлі.

Протестувальники несли плакати з написами "Планета Земля насамперед", "Боріться з бідністю" і "Демократія зараз". За даними правоохоронців, демонстранти поводяться мирно.
Також читайте: Путін: У Росії з мітингами "вільніше і простіше", ніж на Заході

За даними німецького міністра внутрішніх справ Томаса де Мезьєра, очікується, що на час проведення саміту в Гамбурзі зберуться понад 8 тис. готових до насильства радикально налаштованих людей з ФРН та інших країн.
Топ коментарі
+12
долой G20
да здравствует G19
***** на мило!
показати весь коментар
02.07.2017 18:34 Відповісти
+10
Народ вышел за защиту климата и торговли . а в Украине пенсия 40 доларов и зарплата 100 доларов и никто никуда не выходит . Только е декларации чиновников читают сколько миллиардов украли .
показати весь коментар
02.07.2017 18:27 Відповісти
+10
может это для ватных друзей. Они ведь любят утверждать, что в европах митингующих злая полиция избивает и разгоняет, не то что на рассее. Оказывается - все не так.
показати весь коментар
02.07.2017 18:29 Відповісти

Завантаження...