НАТО планує надати Україні обладнання для супутникового зв'язку, - Столтенберг

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на спільному брифінгу з Президентом України Петром Порошенком.
"Зараз ми працюємо над тим, щоб надати Україні обладнання супутникового зв'язку. В останні дні ми надали Україні сучасне обладнання для кіберзахисту, допомагаємо ключовим урядовим інституціям, щоб краще розслідувати інциденти у сфері кібербезпеки, схожі на той, що стався недавно", - сказав він.
Нагадаємо, сьогодні в Києві засідає Комісія Україна-НАТО з участю Президента України Петра Порошенка і керівника Альянсу Єнса Столтенберга.
Топ коментарі
+8 Baks13
показати весь коментар
10.07.2017 13:39 Відповісти Посилання +5 Baks13
показати весь коментар
10.07.2017 13:46 Відповісти Посилання +3 trawler_tug
показати весь коментар
10.07.2017 14:01 Відповісти Посилання