3 людини в Черкаській області загинули від блискавки

"12 липня близько 17-ї години, на полі поряд із селом Кузьмина Гребля Христинівського району, під час грози блискавка влучила у групу з трьох людей. Трагедія сталася, коли родина, - 38 річний чоловік, його 35 річна дружина та 15 річний син, збирали на полі сільськогосподарського виробничого комбінату огірки", - пише він.
За його інформацією, чоловік і жінка загинули на місці. Хлопець у критичному стані був терміново доставлений у реанімаційне відділення Христинівської центральної районної лікарні. "Попри зусилля медиків, так і не прийшовши до тями, через дві години хлопчина помер", - додав Проценко.
Що ж так не щастить моїй любимій Черкащині...