11421 відвідувач онлайн
4 289 20

Російських хакерів підозрюють в атаці на енергетику Ірландії, - The Times

хакер
Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Дождь", про це пише The Times з посиланням на аналітиків в області безпеки.

За інформацією видання, атака на Раду з питань поставок електроенергії (ESB) була здійснена в минулому місяці. Хакери відправили електронний лист, який містив шкідливе програмне забезпечення.

Ніяких порушень в роботі енергомереж виявлено не було. На думку експертів, хакери могли вкрасти внутрішню інформацію, в тому числі паролі.

Також читайте: Хакери зламали сервери готелів Трампа

Аналітики вважають, що Ірландія була використана як полігон для кібервійн, які веде Головне управління Генерального штабу Росії. За їхніми словами, подібна тактика вже була застосована при недавній атаці на електростанції США.

Читайте також: У Конгресі США відтягують прийняття санкцій щодо Росії, - Reuters

Нагадаємо, американська влада підозрює російських хакерів у недавніх кібератаках на кілька електростанцій, включно з атомною в Канзасі. Співрозмовники агентства вважають, що метою хакерів могло бути порушення системи електропостачання країни.
Топ коментарі
+2
Никак не уйиется плешивое Х√йло...
показати весь коментар
15.07.2017 17:57 Відповісти
+2
***** обиделось и продолжает гадить.
показати весь коментар
15.07.2017 18:00 Відповісти
+1
Российских хакеров подозревают в атаке на энергетику Ирландии, - The Times - Цензор.НЕТ 8293
показати весь коментар
15.07.2017 17:57 Відповісти

Завантаження...