Російських хакерів підозрюють в атаці на енергетику Ірландії, - The Times

За інформацією видання, атака на Раду з питань поставок електроенергії (ESB) була здійснена в минулому місяці. Хакери відправили електронний лист, який містив шкідливе програмне забезпечення.
Ніяких порушень в роботі енергомереж виявлено не було. На думку експертів, хакери могли вкрасти внутрішню інформацію, в тому числі паролі.
Аналітики вважають, що Ірландія була використана як полігон для кібервійн, які веде Головне управління Генерального штабу Росії. За їхніми словами, подібна тактика вже була застосована при недавній атаці на електростанції США.
Нагадаємо, американська влада підозрює російських хакерів у недавніх кібератаках на кілька електростанцій, включно з атомною в Канзасі. Співрозмовники агентства вважають, що метою хакерів могло бути порушення системи електропостачання країни.
Топ коментарі
+2 magic SOM
показати весь коментар
15.07.2017 17:57 Відповісти Посилання +2 Путенбох
показати весь коментар
15.07.2017 18:00 Відповісти Посилання +1 Семен Шкаралупа
показати весь коментар
15.07.2017 17:57 Відповісти Посилання