На колишній нафтобазі БРСМ на Київщині сталася пожежа, - ДСНС

Пожежу ліквідовано. До гасіння залучили 4 одиниці техніки та 18 рятувальників.
Нагадаємо, 8 червня 2015 року почалася пожежа на нафтобазі компанії БРСМ у Василькові Київської області. Вогонь гасили майже тиждень, згоріло близько 20 тис. т. нафтопродуктів. Отруйні продукти горіння - бензопірен і канцерогени - потрапили в повітря, воду і ґрунт. Унаслідок інциденту загинули шестеро людей, півтора десятка рятувальників і співробітників терміналу стали інвалідами.
рішення про створення НКРЕКП як центрального органу виконавчої влади, не маючи
на те ні підстав, ні повноважень. Глава держави може діяти виключно в рамках
Основного Закону України, а в ньому відсутні повноваження, які б дозволяли
формувати центральні органи виконавчої влади та регламентувати їх діяльність
своїми актами. Введені
тарифи ЗАПРОГРАМУВАЛИ обкрадання людей - ГЕНОЦИД України. ПОРОШЕНЦІ - ІМПІЧМЕНТ !!! ДОСИТЬ ЗБАГАЧУВАТИСЬ ЗА РАХУНОК РАБІВ.
ТАРИФИ
ПРОДОВЖУЮТЬ ЗРОСТАТИ, ХАБАРІ
НЕ ЗНИКАЮТЬ, 148 РЕФОРМ - ТО МІРАЖ ДЛЯ ДЕБІЛІВ . ПОРОШЕНКО НЕ ЧУЄ ЖОДНОГО !!!
І зраджуєш! І продаєш!